Severní Amerika > Dominikánská republika > Punta Cana > Catalonia Royal Bavaro - All Inclusive - Adults Only

Informace o Catalonia Royal Bavaro - All Inclusive - Adults Only

Vítáme Vás na stránce Catalonia Royal Bavaro - All Inclusive - Adults Only na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Catalonia Royal Bavaro - All Inclusive - Adults Only, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Catalonia Royal Bavaro - All Inclusive - Adults Only, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Catalonia Royal Bavaro - All Inclusive - Adults Only.

  • Catalonia Royal Bavaro - All Inclusive - Adults Only

Catalonia Royal Bavaro - All Inclusive - Adults Only Punta Cana - Pensionhotel - HotelyCatalonia Royal Bavaro - All Inclusive - Adults Only Punta Cana - Pensionhotel - HotelyCatalonia Royal Bavaro - All Inclusive - Adults Only Punta Cana - Pensionhotel - HotelyCatalonia Royal Bavaro - All Inclusive - Adults Only Punta Cana - Pensionhotel - HotelyCatalonia Royal Bavaro - All Inclusive - Adults Only Punta Cana - Pensionhotel - HotelyCatalonia Royal Bavaro - All Inclusive - Adults Only Punta Cana - Pensionhotel - HotelyCatalonia Royal Bavaro - All Inclusive - Adults Only Punta Cana - Pensionhotel - HotelyCatalonia Royal Bavaro - All Inclusive - Adults Only Punta Cana - Pensionhotel - HotelyCatalonia Royal Bavaro - All Inclusive - Adults Only Punta Cana - Pensionhotel - HotelyCatalonia Royal Bavaro - All Inclusive - Adults Only Punta Cana - Pensionhotel - HotelyCatalonia Royal Bavaro - All Inclusive - Adults Only Punta Cana - Pensionhotel - HotelyCatalonia Royal Bavaro - All Inclusive - Adults Only Punta Cana - Pensionhotel - HotelyCatalonia Royal Bavaro - All Inclusive - Adults Only Punta Cana - Pensionhotel - HotelyCatalonia Royal Bavaro - All Inclusive - Adults Only Punta Cana - Pensionhotel - HotelyCatalonia Royal Bavaro - All Inclusive - Adults Only Punta Cana - Pensionhotel - HotelyCatalonia Royal Bavaro - All Inclusive - Adults Only Punta Cana - Pensionhotel - HotelyCatalonia Royal Bavaro - All Inclusive - Adults Only Punta Cana - Pensionhotel - Hotely
Název:  Catalonia Royal Bavaro - All Inclusive - Adults Only
Ulice:  Playas de Bavaro
Město:  71450 Punta Cana
Země:  Dominikánská republika
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
8004 Kč
$342
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento rezort je určený pouze pro dospělé a nachází se v letovisku Punta Cana v Dominikánské republice. Nabízí vlastní pláž, několik venkovních bazénů, vybavení pro vodních sporty (kajaky a windsurfing) a Wi-Fi zdarma. Rezort poskytuje ubytování v elegantních apartmá s nabídkou polštářů, TV s plochou obrazovkou a balkonem s houpací sítí. Standardem je také župan a přezůvky a bezpečnostní schránka zdarma. Hosté rezortu Catalonia Royal Bavaro - All Inclusive - Adults Only mohou využívat 2 golfová hřiště a večer si tu zajít do kasina nebo do nočního klubu. K dispozici je také 6 barů, včetně baru na pláži s sushi koutkem a baru, kde se připravují čerstvé ovocné šťávy. Rezort má dále 6 restauračních zařízení: restauraci Thalassa s nabídkou pokrmů středomořské kuchyně (hosté zde mohou posnídat, poobědvat a povečeřet formou bufetu), romantickou restauraci Cata Tapa, občerstvení u bazénu Sea Blue Deli & Snack s výhledem na pláž, pizzerii Sorremto u bazénu, kde se peče pizza v peci na dřevo a restauraci Tao – Cat, ve které si lze pochutnat na vynikajících jídlech kuchyně jihovýchodní Asie. Hosté si mohou zajít i do zcela nové vegetariánské restaurace nebo navštívit některý z 9 podniků v sesterském rezortu Catalonia Punta Cana. V rezortu Catalonia Punta Cana lze využívat veškeré zázemí a je možné se v něm věnovat různým aktivitám. Golfisté mají přístup do golfových klubů Cabeza de Toro a Caribbean.


Důležité informace

Všichni hosté rezortu Catalonia Punta Cana mají nyní 25% slevu v sousedním plážovém klubu Pearl. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.

 
 
facebook g+ twitter