Severní Amerika > Dominikánská republika > Punta Cana > Catalonia Punta Cana - All Inclusive

Informace o Catalonia Punta Cana - All Inclusive

Vítáme Vás na stránce Catalonia Punta Cana - All Inclusive na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Catalonia Punta Cana - All Inclusive, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Catalonia Punta Cana - All Inclusive, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Catalonia Punta Cana - All Inclusive.

  • Catalonia Punta Cana - All Inclusive

Catalonia Punta Cana - All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyCatalonia Punta Cana - All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyCatalonia Punta Cana - All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyCatalonia Punta Cana - All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyCatalonia Punta Cana - All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyCatalonia Punta Cana - All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyCatalonia Punta Cana - All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyCatalonia Punta Cana - All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyCatalonia Punta Cana - All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyCatalonia Punta Cana - All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyCatalonia Punta Cana - All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyCatalonia Punta Cana - All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyCatalonia Punta Cana - All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyCatalonia Punta Cana - All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyCatalonia Punta Cana - All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyCatalonia Punta Cana - All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyCatalonia Punta Cana - All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - Hotely
Název:  Catalonia Punta Cana - All Inclusive
Ulice:  Playas de Bavaro
Město:  23000 Punta Cana
Země:  Dominikánská republika
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
6546 Kč
$279
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento all-inclusive plážový rezort se nachází ve městě Punta Cana. Nabízí venkovní bazén, kompletní wellness centrum, různé rekreační aktivity, 10 restaurací, živou zábavu a různé vodní sporty na pláži Bavaro. Catalonia Punta Cana má pokoje zařízené v karibském stylu s klimatizací, bezplatným Wi-Fi, minibarem a terasou nebo balkonem s houpací sítí. Na snídani, oběd či večeři si můžete zajít do restaurace Grand Caribe a na večeři dále také do jedné ze 4 restaurací s nabídkou à la carte. Pizzeria Sorrento podává pizzu z pece na dřevo a na místě najdete i 8 barů, včetně baru podávajícího přírodní šťávy a exkluzivního VIP baru. Pokojová služba pro VIP hosty je k dispozici 24 hodin denně. Na místě je také kavárna. Catalonia Punta Cana zajišťuje denní aktivity včetně aerobiku a cyklistiky. K dispozici je i dětský klub pro děti ve věku od 4 do 12 let a klub pro teenagery ve věku od 13 do 17 let. Můžete si také zahrát v kasinu nebo si zatančit na diskotéce. V blízkosti se nacházejí golfová hřiště Cabeza de Toro Golf Club a Caribbean Golf Club. Rezort Catalonia Punta Cana je vzdálený 14 km od mezinárodního letiště v Punta Caně.


Důležité informace

Dětské postýlky jsou dostupné podle aktuální obsazenosti a zdarma. Všichni hosté rezortu Catalonia Punta Cana mají nyní 25% slevu v sousedním plážovém klubu Pearl. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.


Důležité informace

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.

 
 
facebook g+ twitter