> > > Sunset Resort

Informace o Sunset Resort

Vítáme Vás na stránce Sunset Resort na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Sunset Resort, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Sunset Resort, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Sunset Resort.

  • Sunset Resort

Sunset Resort - Pensionhotel - HotelySunset Resort - Pensionhotel - HotelySunset Resort - Pensionhotel - HotelySunset Resort - Pensionhotel - HotelySunset Resort - Pensionhotel - HotelySunset Resort - Pensionhotel - HotelySunset Resort - Pensionhotel - HotelySunset Resort - Pensionhotel - HotelySunset Resort - Pensionhotel - HotelySunset Resort - Pensionhotel - HotelySunset Resort - Pensionhotel - HotelySunset Resort - Pensionhotel - HotelySunset Resort - Pensionhotel - HotelySunset Resort - Pensionhotel - HotelySunset Resort - Pensionhotel - HotelySunset Resort - Pensionhotel - HotelySunset Resort - Pensionhotel - Hotely
Název:  Sunset Resort
Ulice:  Main Road
Město:  Rarotonga
Země:  
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
4358 Kč
$307
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofisltrnlelarzhja

Rychlý popis

Sunset Resort se nachází jen 6 km od hlavního města Avarua na ostrově Rarotonga. Nabízí prostorná studia s možností vlastního stravování a apartmá s výhledem na pláž nebo 2 venkovní bazény. Studia a apartmá v Sunset Resort jsou umístěné v tropických zahradách. Každé má dobře vybavenou kuchyň, patio nebo balkon a klimatizaci. Sunset Resort Rarotonga provozuje bar a restauraci s možností celodenního stravování. Každé ráno se podává kontinentální a teplá snídaně. Obědy a večeře se podávají formou à la carte. Některé večery hotel pořádá také živá hudební a taneční vystoupení. Sunset Resort leží asi 7 km od letiště Rarotonga. Na požádání je dostupná doprava na letiště. Na místě je neplacené parkoviště.


Důležité informace

K dispozici je doprava z/na letiště Rarotonga. Cena činí 15 AUD na osobu a cestu. Máte-li o tuto službu zájem, informujte o tom Sunset Resort předem. Kontaktní údaje najdete na potvrzení rezervace. Upozorňujeme, že u příletů mezi 18:00 a 8:00 je využití této služby vzhledem k procesu check-inu povinné. Upozorňujeme, že v tomto hotelu se nemohou ubytovat děti mladší 12 let.

 
 
facebook g+ twitter