> > > Magic Reef Bungalows

Informace o Magic Reef Bungalows

Vítáme Vás na stránce Magic Reef Bungalows na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Magic Reef Bungalows, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Magic Reef Bungalows, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Magic Reef Bungalows.

  • Magic Reef Bungalows

Magic Reef Bungalows - Pensionhotel - HotelyMagic Reef Bungalows - Pensionhotel - HotelyMagic Reef Bungalows - Pensionhotel - HotelyMagic Reef Bungalows - Pensionhotel - HotelyMagic Reef Bungalows - Pensionhotel - HotelyMagic Reef Bungalows - Pensionhotel - HotelyMagic Reef Bungalows - Pensionhotel - HotelyMagic Reef Bungalows - Pensionhotel - HotelyMagic Reef Bungalows - Pensionhotel - HotelyMagic Reef Bungalows - Pensionhotel - HotelyMagic Reef Bungalows - Pensionhotel - HotelyMagic Reef Bungalows - Pensionhotel - HotelyMagic Reef Bungalows - Pensionhotel - HotelyMagic Reef Bungalows - Pensionhotel - HotelyMagic Reef Bungalows - Pensionhotel - HotelyMagic Reef Bungalows - Pensionhotel - HotelyMagic Reef Bungalows - Pensionhotel - Hotely
Název:  Magic Reef Bungalows
Ulice:  Main Road
Město:  Rarotonga
Země:  
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3665 Kč
$263
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgnofitrnlelarzhja

Rychlý popis

Magic Reef Resort nabízí bungalovy postavené v polynéském stylu. Pyšní se skvělým umístěním přímo na pláži v Rarotonga. Toto malé letovisko nabízí prostorné ubytování s nádherným výhledem na oceán. K dispozici je celkem 9 studiových bungalovů a ve všech najdete postele s nebesy i kuchyňský kout. Všechny mají balkon s výhledem na oceán, soukromou venkovní sprchu a vanu. Zázemí podniku Magic Reef Bungalows zahrnuje bazén, přímý vstup na pláž a místo pro grilování. Všichni hosté mají obdrží při příjezdu kontinentální snídani. K dispozici je doprava na letiště.

 
 
facebook g+ twitter