Asie > Libanon > Jbeil > Byblos Sur Mer

Informace o Byblos Sur Mer

Vítáme Vás na stránce Byblos Sur Mer na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Byblos Sur Mer, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Byblos Sur Mer, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Byblos Sur Mer.

  • Byblos Sur Mer

Byblos Sur Mer Jbeil - Pensionhotel - HotelyByblos Sur Mer Jbeil - Pensionhotel - HotelyByblos Sur Mer Jbeil - Pensionhotel - HotelyByblos Sur Mer Jbeil - Pensionhotel - HotelyByblos Sur Mer Jbeil - Pensionhotel - HotelyByblos Sur Mer Jbeil - Pensionhotel - HotelyByblos Sur Mer Jbeil - Pensionhotel - HotelyByblos Sur Mer Jbeil - Pensionhotel - HotelyByblos Sur Mer Jbeil - Pensionhotel - HotelyByblos Sur Mer Jbeil - Pensionhotel - HotelyByblos Sur Mer Jbeil - Pensionhotel - HotelyByblos Sur Mer Jbeil - Pensionhotel - HotelyByblos Sur Mer Jbeil - Pensionhotel - HotelyByblos Sur Mer Jbeil - Pensionhotel - HotelyByblos Sur Mer Jbeil - Pensionhotel - HotelyByblos Sur Mer Jbeil - Pensionhotel - HotelyByblos Sur Mer Jbeil - Pensionhotel - Hotely
Název:  Byblos Sur Mer
Ulice:  Sea Road, Facing Historical Port
Město:  1401 Jbeil
Země:  Libanon
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2954 Kč
$130
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento butikový hotel s výhledem na starověký přístav Byblos má vlastní terasu u moře s útulnou krytou jídelnou. Poskytuje bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje v hotelu Byblos Sur Mer jsou zařízené mahagonovým nábytkem a orientálními tapiseriemi. Každý pokoj má zabudované osvětlení a satelitní TV s plochou obrazovkou. Otevírá se z nich krásný výhled na moře a součástí většiny je balkon. V restauraci Dar Azrak se podávají jídla z mořských plodů a typické středomořské pokrmy. Večer si hosté mohou dát skleničku v nonstop otevřeném Cafe Tournesol. Rozvaliny, které reprezentují impozantní historii Byblosu včetně křižáckého hradu, římského amfiteátru a fénického pohřebiště, se nachází jen pár kroků odtud. Tržiště a písečné pláže najdete hned před hotelem.


Důležité informace

Občané některých států mohou dostat vstupní vízum do pasu hned po příletu na letišti. Své vízové povinnosti si prosím zkontrolujte ještě před cestou.

 
 
facebook g+ twitter