Asie > Libanon > Bejrút > Coral Beirut Al Hamra Hotel

Informace o Coral Beirut Al Hamra Hotel

Vítáme Vás na stránce Coral Beirut Al Hamra Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Coral Beirut Al Hamra Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Coral Beirut Al Hamra Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Coral Beirut Al Hamra Hotel.

  • Coral Beirut Al Hamra Hotel

Coral Beirut Al Hamra Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyCoral Beirut Al Hamra Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyCoral Beirut Al Hamra Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyCoral Beirut Al Hamra Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyCoral Beirut Al Hamra Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyCoral Beirut Al Hamra Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyCoral Beirut Al Hamra Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyCoral Beirut Al Hamra Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyCoral Beirut Al Hamra Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyCoral Beirut Al Hamra Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyCoral Beirut Al Hamra Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyCoral Beirut Al Hamra Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyCoral Beirut Al Hamra Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyCoral Beirut Al Hamra Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyCoral Beirut Al Hamra Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyCoral Beirut Al Hamra Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyCoral Beirut Al Hamra Hotel Bejrút - Pensionhotel - Hotely
Název:  Coral Beirut Al Hamra Hotel
Ulice:  Baalbek Street - Hamra
Město:  1103 Beirut
Země:  Libanon
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1601 Kč
$68
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Coral Suites Al Hamra se nachází v srdci Bejrútu a nabízí klimatizovaná apartmá s kuchyňským koutem, minibarem a mikrovlnnou troubou. K vybavení patří terasa na kouření vodní dýmky. Pokoje hotelu Al Hamra mají moderní interiéry zařízené v teplých barvách a nábytek z tmavého dřeva. Všechny pokoje jsou vybavené TV s plochou obrazovkou, příslušenstvím k přípravě čaje a kávy a vlastním balkonem. Snug Restaurant nabízí výběr autentických libanonských specialit a oblíbených mezinárodních pokrmů připravovaných z čerstvých sezonních surovin. K dispozici je také pokojová služba. Coral Suites Al Hamra má k dispozici recepci otevřenou 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Hotel nabízí také službu praní a čištění oděvů, půjčovnu automobilů a faxové i kopírovací služby. Al Hamra Coral Suites se nachází 1,3 km od ostrohu Pigeon Rocks a pouhých 650 metrů od muzea AUB. Komplex Grand Serail je od hotelu vzdálený 2 km.


Důležité informace

Před cestou si zkontrolujte své vízové povinnosti.

 
 
facebook g+ twitter