Asie > Macao > Macau > Hotel Royal Macau

Informace o Hotel Royal Macau

Vítáme Vás na stránce Hotel Royal Macau na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Royal Macau, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Royal Macau, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Royal Macau.

  • Hotel Royal Macau

Hotel Royal Macau Macau - Pensionhotel - HotelyHotel Royal Macau Macau - Pensionhotel - HotelyHotel Royal Macau Macau - Pensionhotel - HotelyHotel Royal Macau Macau - Pensionhotel - HotelyHotel Royal Macau Macau - Pensionhotel - HotelyHotel Royal Macau Macau - Pensionhotel - HotelyHotel Royal Macau Macau - Pensionhotel - HotelyHotel Royal Macau Macau - Pensionhotel - HotelyHotel Royal Macau Macau - Pensionhotel - HotelyHotel Royal Macau Macau - Pensionhotel - HotelyHotel Royal Macau Macau - Pensionhotel - HotelyHotel Royal Macau Macau - Pensionhotel - HotelyHotel Royal Macau Macau - Pensionhotel - HotelyHotel Royal Macau Macau - Pensionhotel - HotelyHotel Royal Macau Macau - Pensionhotel - HotelyHotel Royal Macau Macau - Pensionhotel - HotelyHotel Royal Macau Macau - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Royal Macau
Ulice:  Estrada da Vitoria 2-4
Město:  Macau
Země:  Macao
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1691 Kč
$600
 

 Tento text je dostupný také v: csendefresptitsvrudafitrnlarzhja

Rychlý popis

Hotel Royal Macau se nachází pod slavným majákem Guia a nabízí se odtud výhled na park Vasco da Gama. Pro hosty je zdarma zajištěna kyvadlová doprava z lodního terminálu Macau. Hotel Royal Macau se nachází 20 minut jízdy od mezinárodního letiště v Macau. Macauské muzeum a pevnost Mount jsou od hotelu vzdálené méně než jeden 1 km. Royal Macau Hotel nabízí klimatizované pokoje s internetem zdarma. K vybavení patří satelitní TV s plochou obrazovkou, minibar a lednice. Z velkých oken ve všech pokojích se nabízí panoramatický výhled na město Macau. Hosté si v hotelu mohou zacvičit ve fitness centru nebo si zaplavat v krytém bazénu. K dispozici je prádelna a business centrum. Restaurace FADO podává pokrmy portugalské a místní kuchyně. Šanghajské delikatesy zase můžete ochutnat v zahradní restauraci Catalpa. Živá hudba a občerstvení na hosty čekají v baru ve vstupní hale.

 
 
facebook g+ twitter