Asie > Macao > Macau > Hotel Beverly Plaza

Informace o Hotel Beverly Plaza

Vítáme Vás na stránce Hotel Beverly Plaza na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Beverly Plaza, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Beverly Plaza, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Beverly Plaza.

  • Hotel Beverly Plaza

Hotel Beverly Plaza Macau - Pensionhotel - HotelyHotel Beverly Plaza Macau - Pensionhotel - HotelyHotel Beverly Plaza Macau - Pensionhotel - HotelyHotel Beverly Plaza Macau - Pensionhotel - HotelyHotel Beverly Plaza Macau - Pensionhotel - HotelyHotel Beverly Plaza Macau - Pensionhotel - HotelyHotel Beverly Plaza Macau - Pensionhotel - HotelyHotel Beverly Plaza Macau - Pensionhotel - HotelyHotel Beverly Plaza Macau - Pensionhotel - HotelyHotel Beverly Plaza Macau - Pensionhotel - HotelyHotel Beverly Plaza Macau - Pensionhotel - HotelyHotel Beverly Plaza Macau - Pensionhotel - HotelyHotel Beverly Plaza Macau - Pensionhotel - HotelyHotel Beverly Plaza Macau - Pensionhotel - HotelyHotel Beverly Plaza Macau - Pensionhotel - HotelyHotel Beverly Plaza Macau - Pensionhotel - HotelyHotel Beverly Plaza Macau - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Beverly Plaza
Ulice:  70-106 Avenida do Dr. Rodrigo Rodrigues
Město:  Macau
Země:  Macao
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1635 Kč
$548
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudanofisltrnlarzhja

Rychlý popis

Hotel Beverly Plaza se nachází v centru Macaa, jen 5 minut chůze od náměstí Senado a kasina Lisabon, a nabízí prostorné klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Mezinárodního letiště Macao je vzdálené 15 minut jízdy. Park Sun Yat Sen leží od hotelu asi 3 km daleko. Beverly Plaza Hotel poskytuje zdarma kyvadlovou dopravu k terminálu trajektů do Hong Kongu. Beverly Plaza má pokoje zařízené v moderním stylu s minibarem a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. V každém je také trezor a žehlička a žehlicí prkno. Hosté si tu mohou vychutnat relaxační masáž nebo si odpočinout v sauně. Personál turistických informací pro vás zajistí celodenní výlety.

 
 
facebook g+ twitter