Asie > Macao > Macau > Metropark Hotel Macau

Informace o Metropark Hotel Macau

Vítáme Vás na stránce Metropark Hotel Macau na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Metropark Hotel Macau, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Metropark Hotel Macau, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Metropark Hotel Macau.

  • Metropark Hotel Macau

Metropark Hotel Macau Macau - Pensionhotel - HotelyMetropark Hotel Macau Macau - Pensionhotel - HotelyMetropark Hotel Macau Macau - Pensionhotel - HotelyMetropark Hotel Macau Macau - Pensionhotel - HotelyMetropark Hotel Macau Macau - Pensionhotel - HotelyMetropark Hotel Macau Macau - Pensionhotel - HotelyMetropark Hotel Macau Macau - Pensionhotel - HotelyMetropark Hotel Macau Macau - Pensionhotel - HotelyMetropark Hotel Macau Macau - Pensionhotel - HotelyMetropark Hotel Macau Macau - Pensionhotel - HotelyMetropark Hotel Macau Macau - Pensionhotel - HotelyMetropark Hotel Macau Macau - Pensionhotel - HotelyMetropark Hotel Macau Macau - Pensionhotel - HotelyMetropark Hotel Macau Macau - Pensionhotel - HotelyMetropark Hotel Macau Macau - Pensionhotel - HotelyMetropark Hotel Macau Macau - Pensionhotel - HotelyMetropark Hotel Macau Macau - Pensionhotel - Hotely
Název:  Metropark Hotel Macau
Ulice:  Rua De Pequim, No. 199
Město:  Macau
Země:  Macao
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1495 Kč
$501
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdafirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Metropark Hotel Macau se nachází necelých 800 metrů od náměstí Senado a pevnosti Guia a nabízí pokoje s Wi-Fi zdarma, krytý bazén, 2 restaurace a bezplatnou kyvadlovou dopravu z terminálu trajektů v Macau. Hotel Metropark je vzdálený 15 minut jízdy od mezinárodního letiště v Macau a do 3 km od hotelu najdete turistické zajímavosti, jako je park Sun Yat Sen a maurská kasárna. Metropark Hotel má klimatizované pokoje se satelitní TV, minibarem, příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy a vlastní koupelnou s vanou a sprchou. Ze střešního společenského sálu Rotunda Function Room, který se otáčí, je výhled na město Macau. Hosté mohou využít bezplatný vstup do hotelového bazénu, sauny a fitness centra. V kavárně Ciao se podávají asijské a kontinentální pokrmy a v čínské restauraci Goldmoon Garden se servíruje kantonská kuchyně a další čínské speciality.

 
 
facebook g+ twitter