Informace o L'Europort

Vítáme Vás na stránce L'Europort na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu L'Europort, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt L'Europort, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro L'Europort.

  • L'Europort

L'Europort Saint-Avold - Pensionhotel - HotelyL'Europort Saint-Avold - Pensionhotel - HotelyL'Europort Saint-Avold - Pensionhotel - HotelyL'Europort Saint-Avold - Pensionhotel - HotelyL'Europort Saint-Avold - Pensionhotel - HotelyL'Europort Saint-Avold - Pensionhotel - HotelyL'Europort Saint-Avold - Pensionhotel - HotelyL'Europort Saint-Avold - Pensionhotel - HotelyL'Europort Saint-Avold - Pensionhotel - HotelyL'Europort Saint-Avold - Pensionhotel - HotelyL'Europort Saint-Avold - Pensionhotel - HotelyL'Europort Saint-Avold - Pensionhotel - HotelyL'Europort Saint-Avold - Pensionhotel - HotelyL'Europort Saint-Avold - Pensionhotel - HotelyL'Europort Saint-Avold - Pensionhotel - HotelyL'Europort Saint-Avold - Pensionhotel - HotelyL'Europort Saint-Avold - Pensionhotel - Hotely
Název:  L'Europort
Ulice:  Route de Haslach
Město:  57500 Saint-Avold
Okres:  Mosela
Kraj:  Lotrinsko
Země:  Francie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1489 Kč
59 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendefresptithusvrunorotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento 2hvězdičkový hotel je vzdálený 5 km od dálnice A4 a nabízí 2 restaurace a bar. Je situován 5 minut jízdy od centra města Saint-Avold a 10 km od německých hranic. L'Europort má pokoje zařízené v jednoduchém stylu a vybavené LCD TV. Každý z nich má také bezplatné Wi-Fi připojení na internet a vlastní koupelnu s fénem. Hotelová restaurace Le Mille Pattes podává snídaně formou bufetu, obědy a večeře. V restauraci Le Paillote můžete také ochutnat gastronomické pokrmy, které se podávají k obědu a večeři. Na recepci je k dispozici denní tisk a hotel má také výtah, který lze využít pro přístup ke všem pokojům. U hotelu je bezplatné soukromé parkoviště a město Metz je 45 km daleko.


Důležité informace

Provozní doba recepce: Pondělí až pátek: od 6:30 do 23:00 Sobota: od 7:00 do15:00 Neděle a svátky: od 8:30 do 16:00 Pokud máte v plánu přijet mimo provozní dobu, kontaktujte prosím hotel předem kvůli přístupovým kódům. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

Zajímavosti v okolí

Saarlouis19 kmSaarlouis Ford
Schwalbach / Sársko20 kmSchwalbach Sársko
Saarbrücken24 kmSaarbrücken Zoo
Merzig33 kmMerzig zámek
 
 
facebook g+ twitter