Evropa > Francie > Lotrinsko > Mosela > Freyming-Merlebach

Hotely Freyming-Merlebach - zarezervujte si ubytování v hotelu

Nacházíte se na stránce ubytování města Freyming-Merlebach na rezervačním portálu PensionHotel. Naleznete zde velké množství všech tipů hotelů nacházejících se v tomto městě a blízkém okolí. Ubytování pro svou dovolenou zde najdou jak jednotlivci, tak rodiny s dětmi. Zvolte si nejkrásnější ubytování pro vaši dovolenou, včetně on-line rezervace.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 657783
1
Warndthotel Waibel

Pokojů: 23
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
1391 Kč
55 €
 
Premiere Classe Freyming Merlebach

Pokojů: 71
Domácí zvířata: Ano
Hotel *
Osoba / noc
637 Kč
25 €
 

Kategorie hotelů Freyming-Merlebach

Pro ty, kdo se rozhodli navštívit Freyming-Merlebach a jeho blízké okolí je PensionHotel schopen uspokojit všechna přání v oblasti ubytování, jak pro jednotlivce, tak pro skupiny, pro krátké obchodní cesty i dlouhou dovolenou.
Najdete zde luxusní wellness hotely s mnoha hvězdičkami, které vám nabízejí komfort a veškeré zázemí, které si můžete představit, bazén, saunu, fitnes, terasy apod.

Neméně krásná jsou i rakouská jezera, která v létě nabízejí příležitosti pro opalování a koupání se v křišťálově čisté vodě.

Ten kdo má rád klid a soukromí, vybere si z nabídky menších a levných rodinných hotelů ve Freyming-Merlebach, kde je atmosféra takřka domácí a ubytování je vhodné především pro rodiny s dětmi nebo zde akceptují psy a jiné domácí mazlíčky.

Kdo bude hledat pozorněji, najde zde i netradiční romantické ubytování, to je takové, které pro zamilované klienty nabízí večeře se svíčkami a vířivku se šampaňským. Můžete si tak zvolit nejvhodnější ubytování pro vaši cestu či dovolenou ve městě Freyming-Merlebach, včetně on-line rezervace.

 

 
facebook g+ twitter