Evropa > Francie > Lotrinsko > Mosela > Freyming-Merlebach > Premiere Classe Freyming Merlebach

Informace o Premiere Classe Freyming Merlebach

Vítáme Vás na stránce Premiere Classe Freyming Merlebach na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Premiere Classe Freyming Merlebach, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Premiere Classe Freyming Merlebach, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Premiere Classe Freyming Merlebach.

  • Premiere Classe Freyming Merlebach

Premiere Classe Freyming Merlebach Freyming-Merlebach - Pensionhotel - HotelyPremiere Classe Freyming Merlebach Freyming-Merlebach - Pensionhotel - HotelyPremiere Classe Freyming Merlebach Freyming-Merlebach - Pensionhotel - HotelyPremiere Classe Freyming Merlebach Freyming-Merlebach - Pensionhotel - HotelyPremiere Classe Freyming Merlebach Freyming-Merlebach - Pensionhotel - HotelyPremiere Classe Freyming Merlebach Freyming-Merlebach - Pensionhotel - HotelyPremiere Classe Freyming Merlebach Freyming-Merlebach - Pensionhotel - HotelyPremiere Classe Freyming Merlebach Freyming-Merlebach - Pensionhotel - HotelyPremiere Classe Freyming Merlebach Freyming-Merlebach - Pensionhotel - HotelyPremiere Classe Freyming Merlebach Freyming-Merlebach - Pensionhotel - HotelyPremiere Classe Freyming Merlebach Freyming-Merlebach - Pensionhotel - HotelyPremiere Classe Freyming Merlebach Freyming-Merlebach - Pensionhotel - HotelyPremiere Classe Freyming Merlebach Freyming-Merlebach - Pensionhotel - HotelyPremiere Classe Freyming Merlebach Freyming-Merlebach - Pensionhotel - HotelyPremiere Classe Freyming Merlebach Freyming-Merlebach - Pensionhotel - HotelyPremiere Classe Freyming Merlebach Freyming-Merlebach - Pensionhotel - HotelyPremiere Classe Freyming Merlebach Freyming-Merlebach - Pensionhotel - Hotely
Název:  Premiere Classe Freyming Merlebach
Ulice:  43 - 45 Rue de Metz
Město:  57800 Freyming
Okres:  Mosela
Kraj:  Lotrinsko
Země:  Francie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
636 Kč
25 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithurufirotrnlelarzh

Rychlý popis

Tento hotel se nachází 10 minut chůze od vlakového nádraží Freyming-Merlebach a 500 metrů od dálnice A320. Nabízí ubytování s vlastní koupelnou, bezplatné Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepci. Premiere Classe Freyming Merlebach má k dispozici klimatizované pokoje vybavené TV a vlastní koupelnou se sprchou. Některé z těchto pokojů jsou vhodné také pro hosty se sníženou pohyblivostí. Každé ráno si můžete vychutnat snídani formou bufetu, která se podává v jídelně. V okruhu 1 km od hotelu najdete řadu restaurací. Premiere Classe Freyming Merlebach se nachází 15 km od hranic s Německem a 10 km od města Forbach. Hotel má vlastní bezplatné parkoviště.


Důležité informace

Přihlášení a odhlášení: Během otevírací doby lze platit v hotovosti ( všední dny 6:30 - 11:00 a 17:00 - 21:00, víkendy a svátky 7:00 - 11:00 a 17:00 - 21:00). Mimo tyto hodiny můžete použít automatický systém pro placení kreditní kartou, který vám vydá magnetickou přístupovou kartu k pokoji.

Zajímavosti v okolí

Saarbrücken18 kmSaarbrücken Zoo
Schwalbach / Sársko19 kmSchwalbach Sársko
Saarlouis20 kmSaarlouis Ford
Merzig36 kmMerzig zámek
 
 
facebook g+ twitter