Informace o Hotel Mezní Louka

Vítáme Vás na stránce Hotel Mezní Louka na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Mezní Louka, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Mezní Louka, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Mezní Louka.

  • Hotel Mezní Louka

Hotel Mezní Louka Hřensko - Pensionhotel - HotelyHotel Mezní Louka Hřensko - Pensionhotel - HotelyHotel Mezní Louka Hřensko - Pensionhotel - HotelyHotel Mezní Louka Hřensko - Pensionhotel - HotelyHotel Mezní Louka Hřensko - Pensionhotel - HotelyHotel Mezní Louka Hřensko - Pensionhotel - HotelyHotel Mezní Louka Hřensko - Pensionhotel - HotelyHotel Mezní Louka Hřensko - Pensionhotel - HotelyHotel Mezní Louka Hřensko - Pensionhotel - HotelyHotel Mezní Louka Hřensko - Pensionhotel - HotelyHotel Mezní Louka Hřensko - Pensionhotel - HotelyHotel Mezní Louka Hřensko - Pensionhotel - HotelyHotel Mezní Louka Hřensko - Pensionhotel - HotelyHotel Mezní Louka Hřensko - Pensionhotel - HotelyHotel Mezní Louka Hřensko - Pensionhotel - HotelyHotel Mezní Louka Hřensko - Pensionhotel - HotelyHotel Mezní Louka Hřensko - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Mezní Louka
Ulice:  Mezní Louka - Mezná 71
Město:  407 17 Hřensko
Okres:  Děčín okres
Kraj:  Ústecký kraj
Země:  Česká republika
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
942 Kč
38 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Okouzlující Hotel Mezní Louka byl založen roku 1892 knížetem Edmundem von Clary-Aldringen uprostřed malebného Českého Švýcarska. Nabízí útulné pokoje a chutnou českou kuchyni. Všechny pokoje mají kompletně vybavenou koupelnu. V celém areálu funguje bezplatné Wi-Fi. Restaurace nabízí široký výběr jídel, včetně specialit z grilu. Její součástí je také taneční parket. Během teplejších měsíců se můžete najíst v největší pivní zahrádce zdejšího regionu. V hotelu Mezní louka je také bowlingová dráha. Hotel je ideální základnou pro aktivní odpočinek v národním parku České Švýcarsko, protože v jeho bezprostřední blízkosti vede spousta turistických i cyklistických tras. Při plavbě Divokou a Edmundovou soutěskou na řece Kamenici budete moci obdivovat malebnou krajinu. Za návštěvu stojí také největší přírodní pískovcový most Pravčická brána. V ceně je 1 láhev minerálky na pokoji.


Důležité informace

Informujte prosím Hotel Mezní Louka o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

Zajímavosti v okolí

Benešov nad Ploučnicí15 kmStátní zámek Benešov nad Ploučnicí
Kamenický Šenov17 kmSkiklub Prácheň
Polevsko18 kmLyžařský areál Polevsko
Horní Světlá24 kmSki areál Luž
Schirgiswalde24 kmSchirgiswalde Kirschau
Ústí nad Labem26 kmZubrnice - skanzen
Ústí nad Labem27 kmZubrnice - železniční muzeum
Velké Březno27 kmZámek Velké Březno
Ústí nad Labem30 kmÚstí nad Labem – ZOO
Kurort Oybin31 kmKurort Oybin hrad
zobrazit vše
Ústí nad Labem32 kmÚstí nad Labem - památky
Ústí nad Labem32 kmLyžařské středisko Zadní Telnice
Ústí nad Labem33 kmStřekov
Ústí nad Labem33 kmChlumec
Ústí nad Labem34 kmVaňovský vodopád
Budyšín36 kmBudyšín vánoční trhy
Teplice36 kmKyšperk
Litoměřice36 kmStátní zámek Ploskovice
Lauenstein37 kmLauenstein zámek
Ústí nad Labem37 kmBohosudov - Komáří vížka (hůrka)
Ústí nad Labem39 kmStadice
Teplice42 kmDoubravka
Teplice43 kmTeplice – Aquacentrum
Teplice43 kmTeplice – botanická zahrada
Teplice44 kmTeplice - regionální muzeum
Drážďany46 kmDrážďany vánoční trhy
Doksy47 kmStátní hrad Bezděz
Mikulov / Teplice48 kmSport Centrum Bouřňák
 
 
facebook g+ twitter