Informace o The Forest Garden Hotel

Vítáme Vás na stránce The Forest Garden Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu The Forest Garden Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt The Forest Garden Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro The Forest Garden Hotel.

  • The Forest Garden Hotel

The Forest Garden Hotel Hřensko - Pensionhotel - HotelyThe Forest Garden Hotel Hřensko - Pensionhotel - HotelyThe Forest Garden Hotel Hřensko - Pensionhotel - HotelyThe Forest Garden Hotel Hřensko - Pensionhotel - HotelyThe Forest Garden Hotel Hřensko - Pensionhotel - HotelyThe Forest Garden Hotel Hřensko - Pensionhotel - HotelyThe Forest Garden Hotel Hřensko - Pensionhotel - HotelyThe Forest Garden Hotel Hřensko - Pensionhotel - HotelyThe Forest Garden Hotel Hřensko - Pensionhotel - HotelyThe Forest Garden Hotel Hřensko - Pensionhotel - HotelyThe Forest Garden Hotel Hřensko - Pensionhotel - HotelyThe Forest Garden Hotel Hřensko - Pensionhotel - HotelyThe Forest Garden Hotel Hřensko - Pensionhotel - HotelyThe Forest Garden Hotel Hřensko - Pensionhotel - HotelyThe Forest Garden Hotel Hřensko - Pensionhotel - HotelyThe Forest Garden Hotel Hřensko - Pensionhotel - HotelyThe Forest Garden Hotel Hřensko - Pensionhotel - Hotely
Název:  The Forest Garden Hotel
Ulice:  Mezna 90
Město:  40717 Hřensko
Okres:  Děčín okres
Kraj:  Ústecký kraj
Země:  Česká republika
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
867 Kč
35 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplitrutrnlzh

Rychlý popis

Rodinný Forest Garden Hotel stojí uprostřed rozlehlé soukromé zahrady v obci Mezná v srdci národního parku České Švýcarsko. Na místě je k dispozici služba půjčení jízdních kol, Wi-Fi zdarma a restaurace. V restauraci se podávají domácí česká jídla a široký výběr kvalitních vín. V baru si můžete vybrat z nabídky nápojů. Všechny elegantní pokoje mají krásný výhled do okolí, TV, dřevěné podlahy a vlastní koupelnu s fénem a toaletními potřebami zdarma. Přímo před hotelem Forest Garden začíná malebná turistická stezka, po které je možné za hodinu dojít k Pravčické bráně, největšímu přírodnímu pískovcovému mostu v Evropě.


Důležité informace

Pro zaručení rezervace je třeba uhradit zálohu bankovním převodem. S pokyny k platbě vás bude The Forest Garden Hotel kontaktovat po provedení rezervace. Vezměte prosím na vědomí, že v neděli a v pondělí je restaurace uzavřena. Upozorňujeme, že možnost ubytování s domácími mazlíčky musí ubytování předem potvrdit.

Zajímavosti v okolí

Benešov nad Ploučnicí15 kmStátní zámek Benešov nad Ploučnicí
Kamenický Šenov18 kmSkiklub Prácheň
Polevsko19 kmLyžařský areál Polevsko
Schirgiswalde25 kmSchirgiswalde Kirschau
Horní Světlá26 kmSki areál Luž
Ústí nad Labem26 kmZubrnice - skanzen
Ústí nad Labem26 kmZubrnice - železniční muzeum
Velké Březno26 kmZámek Velké Březno
Ústí nad Labem29 kmÚstí nad Labem – ZOO
Ústí nad Labem31 kmÚstí nad Labem - památky
zobrazit vše
Ústí nad Labem31 kmLyžařské středisko Zadní Telnice
Ústí nad Labem31 kmStřekov
Kurort Oybin32 kmKurort Oybin hrad
Ústí nad Labem32 kmChlumec
Ústí nad Labem33 kmVaňovský vodopád
Teplice35 kmKyšperk
Lauenstein35 kmLauenstein zámek
Litoměřice36 kmStátní zámek Ploskovice
Ústí nad Labem36 kmBohosudov - Komáří vížka (hůrka)
Budyšín36 kmBudyšín vánoční trhy
Ústí nad Labem37 kmStadice
Teplice41 kmDoubravka
Teplice41 kmTeplice – Aquacentrum
Teplice42 kmTeplice – botanická zahrada
Teplice43 kmTeplice - regionální muzeum
Drážďany45 kmDrážďany vánoční trhy
Mikulov / Teplice46 kmSport Centrum Bouřňák
Doksy48 kmStátní hrad Bezděz
 
 
facebook g+ twitter