> > > Hotel U Zeleného Stromu

Informace o Hotel U Zeleného Stromu

Vítáme Vás na stránce Hotel U Zeleného Stromu na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel U Zeleného Stromu, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel U Zeleného Stromu, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel U Zeleného Stromu.

  • Hotel U Zeleného Stromu

Hotel U Zeleného Stromu - Pensionhotel - HotelyHotel U Zeleného Stromu - Pensionhotel - HotelyHotel U Zeleného Stromu - Pensionhotel - HotelyHotel U Zeleného Stromu - Pensionhotel - HotelyHotel U Zeleného Stromu - Pensionhotel - HotelyHotel U Zeleného Stromu - Pensionhotel - HotelyHotel U Zeleného Stromu - Pensionhotel - HotelyHotel U Zeleného Stromu - Pensionhotel - HotelyHotel U Zeleného Stromu - Pensionhotel - HotelyHotel U Zeleného Stromu - Pensionhotel - HotelyHotel U Zeleného Stromu - Pensionhotel - HotelyHotel U Zeleného Stromu - Pensionhotel - HotelyHotel U Zeleného Stromu - Pensionhotel - HotelyHotel U Zeleného Stromu - Pensionhotel - HotelyHotel U Zeleného Stromu - Pensionhotel - HotelyHotel U Zeleného Stromu - Pensionhotel - HotelyHotel U Zeleného Stromu - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel U Zeleného Stromu
Ulice:  Janov 5
Město:  40502 Janov
Země:  
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
694 Kč
28 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Rodinný Hotel U Zeleného stromu se nachází na okraji Národního parku České Švýcarsko, 300 metrů od rozhledny a 5 km od Pravčické brány. Nabízí útulnou restaurací à la carte s krbem, kde se podávají česká jídla. Pokoje jsou situované v hlavní budově a ve 2 vedlejších budovách - Pod rozhlednou (200 metrů od hlavní budovy) a Bušeranda (835 metrů od hlavní budovy). Restaurace a recepce jsou situované v hlavní budově. Pokoje jsou odhlučněné, jednoduše zařízené a mají TV a vlastní koupelnu se sprchou. Hotel má vlastní bezplatné parkoviště a ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. V hotelové hale si mohou hosté zahrát kulečník a v přilehlé zahradě využívat gril. K zázemí patří i úschovna kol a v hlavní budově je infocentrum. Autobusová zastávka Janov je vzdálená 100 metrů. Je možné zajistit mikrobus. Z Janova jezdí vlaky do Prahy umožňující přepravu jízdních kol. Na golfové hřiště Janov to jen 300 metrů. Vyhlídka Belvedér leží od hotelu 4 km. Cesta autobusem na hlavní vlakové nádraží v Děčíně trvá 40 minut.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že hotel není vhodný pro děti do 3 let. Pokud cestujete s dětmi, sdělte prosím personálu ubytování jejich věk předem. Informujte prosím Hotel U Zeleného Stromu o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace. Pro zaručení rezervace je třeba provést platbu předem bankovním převodem. Ubytování Vás bude kontaktovat po provedení rezervace a poskytne Vám instrukce ohledně bankovního převodu.

Zajímavosti v okolí

Benešov nad Ploučnicí14 kmStátní zámek Benešov nad Ploučnicí
Kamenický Šenov19 kmSkiklub Prácheň
Polevsko21 kmLyžařský areál Polevsko
Ústí nad Labem24 kmZubrnice - skanzen
Velké Březno24 kmZámek Velké Březno
Ústí nad Labem24 kmZubrnice - železniční muzeum
Ústí nad Labem27 kmÚstí nad Labem – ZOO
Schirgiswalde27 kmSchirgiswalde Kirschau
Horní Světlá28 kmSki areál Luž
Ústí nad Labem28 kmÚstí nad Labem - památky
zobrazit vše
Ústí nad Labem28 kmLyžařské středisko Zadní Telnice
Ústí nad Labem29 kmStřekov
Ústí nad Labem30 kmChlumec
Ústí nad Labem31 kmVaňovský vodopád
Teplice32 kmKyšperk
Lauenstein33 kmLauenstein zámek
Ústí nad Labem34 kmBohosudov - Komáří vížka (hůrka)
Kurort Oybin34 kmKurort Oybin hrad
Litoměřice34 kmStátní zámek Ploskovice
Ústí nad Labem35 kmStadice
Budyšín38 kmBudyšín vánoční trhy
Teplice38 kmDoubravka
Teplice39 kmTeplice – Aquacentrum
Teplice39 kmTeplice – botanická zahrada
Teplice40 kmTeplice - regionální muzeum
Drážďany43 kmDrážďany vánoční trhy
Mikulov / Teplice44 kmSport Centrum Bouřňák
Doksy49 kmStátní hrad Bezděz
Osek50 kmZimní běžecký areál Dlouhá Louka
 
 
facebook g+ twitter