Evropa > Německo > Sársko > Merzig-Wadern > Perl > Hotel Sonnenhof

Informace o Hotel Sonnenhof

Vítáme Vás na stránce Hotel Sonnenhof na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Sonnenhof, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Sonnenhof, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Sonnenhof.

  • Hotel Sonnenhof

Hotel Sonnenhof Perl - Pensionhotel - HotelyHotel Sonnenhof Perl - Pensionhotel - HotelyHotel Sonnenhof Perl - Pensionhotel - HotelyHotel Sonnenhof Perl - Pensionhotel - HotelyHotel Sonnenhof Perl - Pensionhotel - HotelyHotel Sonnenhof Perl - Pensionhotel - HotelyHotel Sonnenhof Perl - Pensionhotel - HotelyHotel Sonnenhof Perl - Pensionhotel - HotelyHotel Sonnenhof Perl - Pensionhotel - HotelyHotel Sonnenhof Perl - Pensionhotel - HotelyHotel Sonnenhof Perl - Pensionhotel - HotelyHotel Sonnenhof Perl - Pensionhotel - HotelyHotel Sonnenhof Perl - Pensionhotel - HotelyHotel Sonnenhof Perl - Pensionhotel - HotelyHotel Sonnenhof Perl - Pensionhotel - HotelyHotel Sonnenhof Perl - Pensionhotel - HotelyHotel Sonnenhof Perl - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Sonnenhof
Ulice:  Merziger Str. 3
Město:  66706 Perl
Okres:  Merzig-Wadern
Kraj:  Sársko
Země:  Německo
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1352 Kč
56 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrudanofitrnlelarzh

Rychlý popis

Tento poklidně situovaný venkovský penzion ve vesnici Perl, zasazený doprostřed malebných moselských vinic, nabízí vkusně zařízené pokoje, stejně jako vynikající regionální jídla a znamenitá vína. Rodinný hotel Sonnenhof má individuálně navržené pokoje s vlastním příslušenstvím, plochou obrazovkou a bezplatným Wi-Fi přístupem k internetu. Těšte se na teplé barevné palety Sonnenhofu, vybrané materiály a vysoce kvalitní nábytek. Po chutné snídani formou bufetu, můžete prozkoumat Perl a jeho malebné okolí pěšky nebo na kole. Mezi nejvýznamnější atrakce tohoto regionu patří Garten der Sinne a Burg Montclair. V hotelu je stará pivnice Pilsstube, restaurace ve venkovském stylu Bauernstube (farmářův salonek), slunná zimní zahrada a zahrádka, která je ideálním místem pro odpočinek ve večerních hodinách.

Zajímavosti v okolí

Merzig14 kmMerzig zámek
Saarlouis29 kmSaarlouis Ford
Trevír33 kmTrevír památky
Schwalbach / Sársko34 kmSchwalbach Sársko
Saarbrücken48 kmSaarbrücken Zoo
 
 
facebook g+ twitter