Evropa > Rakousko > Vídeň kraj > Vídeň okres > Vídeň > Hotel Imperial - A Luxury Collection Hotel

Informace o Hotel Imperial - A Luxury Collection Hotel

Vítáme Vás na stránce Hotel Imperial - A Luxury Collection Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Imperial - A Luxury Collection Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Imperial - A Luxury Collection Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Imperial - A Luxury Collection Hotel.

  • Hotel Imperial - A Luxury Collection Hotel

Hotel Imperial - A Luxury Collection Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Imperial - A Luxury Collection Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Imperial - A Luxury Collection Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Imperial - A Luxury Collection Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Imperial - A Luxury Collection Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Imperial - A Luxury Collection Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Imperial - A Luxury Collection Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Imperial - A Luxury Collection Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Imperial - A Luxury Collection Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Imperial - A Luxury Collection Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Imperial - A Luxury Collection Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Imperial - A Luxury Collection Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Imperial - A Luxury Collection Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Imperial - A Luxury Collection Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Imperial - A Luxury Collection Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Imperial - A Luxury Collection Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Imperial - A Luxury Collection Hotel Vídeň - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Imperial - A Luxury Collection Hotel
Ulice:  Kärntner Ring 16
Město:  1015 Vienna
Okres:  Vídeň okres
Kraj:  Vídeň kraj
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
8254 Kč
320 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Renomovaný luxusní 5hvězdičkový Hotel Imperial se nachází přímo na bulváru Ringstrasse v centru Vídně a vyznačuje se atmosférou, která vás přenese zpět do doby Rakousko-Uherska. Hotel nabízí exkluzivní pokoje, gurmánskou restauraci i nepřetržitě otevřené fitness centrum se saunou a je umístěný v paláci Württemberg, který v roce 1873 slavnostně otevíral sám císař František Josef. Hotel Imperial - A Luxury Collection Hotel poskytuje ubytování v pokojích a apartmá s cennými starožitnostmi, hedvábnými tapetami, historickými detaily i moderním vybavením včetně klimatizace, zvukového systému a mimořádně velké TV. Stravovat se můžete v cenou vyznamenané restauraci Restaurant Opus a k dispozici je také kavárna Café Imperial podávající klasickou vídeňskou kávu a pečivo včetně známého moučníku Imperialtorte. Nabídku doplňuje 1873 Hallensalon s širokým sortimentem koktejlů a dalších nápojů i živou klavírní hudbou. Hotelové business centrum zahrnuje moderní jednací místnosti i elegantní konferenční salonky vybavené nejmodernějšími technologiemi. Historické pečlivě zrekonstruované sály Festsaal a Marmorsaal představují ideální místa pro nejrůznější společenské události. Hotel Imperial stojí v bezprostřední blízkosti koncertní síně Musikverein, dějiště novoročních koncertů Vídeňské filharmonie. Za 5 minut lze od ubytování dojít na stanici metra Karlsplatz, ke Státní opeře i do nákupní ulice Kärntner Straße.


Důležité informace

Upozorňujeme, že od 1 ledna 2017 je ubytování striktně nekuřácké.

Zajímavosti v okolí

Vídeň765 mVídeň vánoční trhy
Schwechat11 kmSchwechat pevnost
Maria Lanzendorf12 kmMaria Lanzendorf pečovatelský dům
Klosterneuburg13 kmKlosterneuburg basketbal
Brunn am Gebirge13 kmBrunn am Gebirge ubytování
Maria Enzersdorf14 kmMaria Enzersdorf ubytování
Gramatneusiedl22 kmGramatneusiedl Hotel Maria Elisabeth
Bad Vöslau29 kmBad Vöslau termální lázně
Altlengbach34 kmAltlengbach hotely
Bruckneudorf38 kmBruckneudorf Hotel Ungarische Krone
zobrazit vše
Breitenbrunn40 kmBreitenbrunn am Neusiedler See
Donnerskirchen40 kmDonnerskirchen golfové hriště
Mistelbach44 kmMistelbach an der Zaya
Vídeňské Nové Město46 kmWiener Neustadt koně
 
 
facebook g+ twitter