Evropa > Rakousko > Vídeň kraj > Vídeň okres > Vídeň > Grand Hotel Wien

Informace o Grand Hotel Wien

Vítáme Vás na stránce Grand Hotel Wien na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Grand Hotel Wien, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Grand Hotel Wien, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Grand Hotel Wien.

  • Grand Hotel Wien

Grand Hotel Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Wien Vídeň - Pensionhotel - Hotely
Název:  Grand Hotel Wien
Ulice:  Kärntner Ring 9
Město:  1010 Vienna
Okres:  Vídeň okres
Kraj:  Vídeň kraj
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
6722 Kč
263 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Luxusní Grand Hotel Wien se nachází pouhé 3 minuty chůze od Vídeňské státní opery a známé nákupní ulice Kärntner Strasse a nabízí 2 gurmánské restaurace, 2 bary a velké wellness centrum. K dispozici je také parkování zajišťované obsluhou. Hotelu Grand je situován v impozantní historické budově a jeho luxusně zařízené pokoje jsou vybavené elegantním dobovým nábytkem, moderní TV s velkou plochou obrazovkou a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. V mramorové koupelně se 2 umyvadly najdete župany a pantofle. V hotelu lze relaxovat ve wellness centru Grand Spa 605 o rozloze 200 m², kde je k dispozici široká nabídka wellness zařízení a procedur. Najdete zde bezplatnou klasickou i parní saunu, prostor vyhrazený pro ženy, relaxační zónu a část vybavenou nejmodernějšími stroji pro kardiovaskulární trénink. Za příplatek si lze objednat nejrůznější kosmetická ošetření a masáže. Na gurmánské kuchyni si můžete pochutnat v tradiční japonské restauraci Unkai nebo v restauraci Le Ciel Toni Mörwald oceněné 1 hvězdičkou Michelin. Na ovocné koktejly lze zajít do baru Kavalier. Typické vídeňské speciality se podávají v restauraci Grand Brasserie a posedět lze také na střešní terase s panoramatickým výhledem na Vídeň. V hotelu můžete zdarma využívat business centrum, stejně jako službu čištění bot. Při příjezdu najdete na pokoji láhev minerálky. Ve druhém hotelovém suterénu se nachází Quadrille, jeden z největších tanečních sálů ve Vídni.

Zajímavosti v okolí

Vídeň697 mVídeň vánoční trhy
Schwechat11 kmSchwechat pevnost
Maria Lanzendorf12 kmMaria Lanzendorf pečovatelský dům
Klosterneuburg13 kmKlosterneuburg basketbal
Brunn am Gebirge13 kmBrunn am Gebirge ubytování
Maria Enzersdorf14 kmMaria Enzersdorf ubytování
Gramatneusiedl22 kmGramatneusiedl Hotel Maria Elisabeth
Bad Vöslau29 kmBad Vöslau termální lázně
Altlengbach34 kmAltlengbach hotely
Bruckneudorf38 kmBruckneudorf Hotel Ungarische Krone
zobrazit vše
Breitenbrunn40 kmBreitenbrunn am Neusiedler See
Donnerskirchen40 kmDonnerskirchen golfové hriště
Mistelbach44 kmMistelbach an der Zaya
Vídeňské Nové Město46 kmWiener Neustadt koně
 
 
facebook g+ twitter