Informace o Hilton Vienna

Vítáme Vás na stránce Hilton Vienna na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hilton Vienna, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hilton Vienna, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hilton Vienna.

  • Hilton Vienna

Hilton Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyHilton Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyHilton Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyHilton Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyHilton Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyHilton Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyHilton Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyHilton Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyHilton Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyHilton Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyHilton Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyHilton Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyHilton Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyHilton Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyHilton Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyHilton Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyHilton Vienna Vídeň - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hilton Vienna
Ulice:  Am Stadtpark 1
Město:  1030 Vienna
Okres:  Vídeň okres
Kraj:  Vídeň kraj
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2812 Kč
109 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hilton Vienna se nachází v centru Vídně, v bezprostřední blízkosti Stadtparku a naproti stanice metra Wien-Mitte/Landstraße a zastávky železniční linky City Airport Train (CAT), která vás za 16 minut doveze na vídeňské letiště. Ve společných prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi a ve vstupní hale je připravený bezplatný internetový terminál s počítači PC i Apple a tiskárnou. Každé ráno podává Vienna Hilton bohatou snídani formou bufetu. K dispozici je také módní restaurace S'parks s dekoracemi z Muránského skla a menu složeným z pokrmů rakouské i mezinárodní kuchyně. V létě můžete stolovat na terase pod širým nebem. Každou neděli se v hotelu Hilton koná rodinný brunch, jehož součástí je i zábavní program pro děti. Lobby Bar & Lounge nabízí široký sortiment nápojů i lehkého občerstvení a jednou týdně pak přichází se speciální tematickou nabídkou. Hilton Vienna poskytuje ubytování ve zvukotěsných pokojích provedených v teplých barvách s panoramatickým výhledem na park a město. Součástí všech je TV s plochou 40palcovou LED obrazovkou a velké posezení. Nechybějí ani župany. Hosté v pokojích Executive a apartmánech mají exkluzivní vstup do Executive Lounge s bezplatnou snídaní, zahraničními novinami, občerstvením dostupným po celý den a možností expresního check-inu a check-outu. Zázemí hotelu dále zahrnuje posilovnu s moderním kardiovaskulárním vybavením a parní i suchou saunu. Hotel stojí pouhých 10 minut pěšky od katedrály sv. Štěpána a nákupní ulice Kärntner Straße.


Důležité informace

Upozorňujeme, že připojení k vysokorychlostnímu internetu v pokoji stojí 25 EUR na den.

Zajímavosti v okolí

Vídeň700 mVídeň vánoční trhy
Schwechat11 kmSchwechat pevnost
Klosterneuburg12 kmKlosterneuburg basketbal
Maria Lanzendorf13 kmMaria Lanzendorf pečovatelský dům
Brunn am Gebirge14 kmBrunn am Gebirge ubytování
Maria Enzersdorf15 kmMaria Enzersdorf ubytování
Gramatneusiedl22 kmGramatneusiedl Hotel Maria Elisabeth
Bad Vöslau30 kmBad Vöslau termální lázně
Altlengbach35 kmAltlengbach hotely
Bruckneudorf38 kmBruckneudorf Hotel Ungarische Krone
zobrazit vše
Breitenbrunn39 kmBreitenbrunn am Neusiedler See
Donnerskirchen40 kmDonnerskirchen golfové hriště
Mistelbach43 kmMistelbach an der Zaya
Vídeňské Nové Město47 kmWiener Neustadt koně
 
 
facebook g+ twitter