Evropa > Rakousko > Horní Rakousko > Wels Land > Wels > Boutique Hotel Hauser

Informace o Boutique Hotel Hauser

Vítáme Vás na stránce Boutique Hotel Hauser na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Boutique Hotel Hauser, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Boutique Hotel Hauser, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Boutique Hotel Hauser.

  • Boutique Hotel Hauser

Boutique Hotel Hauser Wels - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Hauser Wels - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Hauser Wels - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Hauser Wels - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Hauser Wels - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Hauser Wels - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Hauser Wels - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Hauser Wels - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Hauser Wels - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Hauser Wels - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Hauser Wels - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Hauser Wels - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Hauser Wels - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Hauser Wels - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Hauser Wels - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Hauser Wels - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Hauser Wels - Pensionhotel - Hotely
Název:  Boutique Hotel Hauser
Ulice:  Bäckergasse 7
Město:  4600 Wels
Okres:  Wels Land
Kraj:  Horní Rakousko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1899 Kč
72 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdaslrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento 4hvězdičkový designový hotel se nachází v centru města Wels, pouhých 5 minut chůze od tamního výstaviště, a nabízí střešní sezonní bazén, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatný minibar. Na své střeše má Boutique Hotel Hauser pro své hosty připravenou saunu, fitness centrum i sluneční terasy s výhledem na město vhodné k relaxaci. Hotel Hauser poskytuje ubytování v pokojích s příslušenstvím pro přípravu čaje/kávy, minibarem, kabelovou TV a koupelnou včetně fénu. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu zahrnující sezonní speciality i celou řadu regionálních, domácích a bio produktů. Ve stylovém baru Edi’s, jehož součástí je také lounge s krbem, můžete vybírat z bohaté nabídky nápojů i lehkého občerstvení. Hotel stojí 20 metrů od podzemního parkoviště. Na recepci si hosté mohou zakoupit cenově zvýhodněné lístky.

Zajímavosti v okolí

Wels2 kmWels výstava psů
Sattledt10 kmSattledt ubytování
Ansfelden21 kmAnsfelden Stockinger Hotel
Linec26 kmLinz kempování
Vöcklabruck32 kmVöcklabruck nákupní centrum
Štýr32 kmSteyr (Štýr) - MANNLICHER
Ried im Innkreis40 kmRied im Innkreis
Bad Leonfelden46 kmBad Leonfelden Falkensteiner Hotel
Nussdorf am Attersee49 kmNussdorf am Attersee
Grossraming50 kmGrossraming Lehnerhof
 
 
facebook g+ twitter