Evropa > Rakousko > Horní Rakousko > Wels Land > Wels > Hotel Ploberger

Informace o Hotel Ploberger

Vítáme Vás na stránce Hotel Ploberger na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Ploberger, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Ploberger, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Ploberger.

  • Hotel Ploberger

Hotel Ploberger Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Ploberger Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Ploberger Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Ploberger Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Ploberger Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Ploberger Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Ploberger Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Ploberger Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Ploberger Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Ploberger Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Ploberger Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Ploberger Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Ploberger Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Ploberger Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Ploberger Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Ploberger Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Ploberger Wels - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Ploberger
Ulice:  Kaiser-Josef-Platz 21
Město:  4600 Wels
Okres:  Wels Land
Kraj:  Horní Rakousko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2104 Kč
80 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofihrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Plobergerse nachází v klidné lokalitě v centru Welsu, jen kousek pěšky od výstaviště. Všechny pokoje zahrnují bezplatné připojení k internetu. Nekuřácké pokoje mají příslušenství pro přípravu kávy a čaje, kabelovou TV s plochou obrazovkou a koupelnu s fénem. Každé ráno se servíruje velká snídaně formou bufetu včetně produktů bez lepku a laktózy. Bar s otevřeným krbem podává pestrý výběr nápojů a občerstvení. Hotel Ploberger nabízí saunu a nepřetržitě otevřenou recepci. Vlakové nádraží je vzdáleno 15 minut pěšky.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že v okolí hotelu jsou 3 místa k parkování: - hosté mohou parkovat v nedaleké garáži a získají 20% slevu při platbě přímo v hotelu, - hosté mohou parkovat po dobu maximálně 2 hodin v okolních ulicích, - hosté mohou parkovat zdarma na předměstí a zpět do hotelu se dostat 15minutovou procházkou.

Zajímavosti v okolí

Wels2 kmWels výstava psů
Sattledt10 kmSattledt ubytování
Ansfelden21 kmAnsfelden Stockinger Hotel
Linec26 kmLinz kempování
Vöcklabruck32 kmVöcklabruck nákupní centrum
Štýr33 kmSteyr (Štýr) - MANNLICHER
Ried im Innkreis40 kmRied im Innkreis
Bad Leonfelden46 kmBad Leonfelden Falkensteiner Hotel
Nussdorf am Attersee49 kmNussdorf am Attersee
Grossraming50 kmGrossraming Lehnerhof
 
 
facebook g+ twitter