Informace o Hotel Anker

Vítáme Vás na stránce Hotel Anker na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Anker, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Anker, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Anker.

  • Hotel Anker

Hotel Anker Korneuburg - Pensionhotel - HotelyHotel Anker Korneuburg - Pensionhotel - HotelyHotel Anker Korneuburg - Pensionhotel - HotelyHotel Anker Korneuburg - Pensionhotel - HotelyHotel Anker Korneuburg - Pensionhotel - HotelyHotel Anker Korneuburg - Pensionhotel - HotelyHotel Anker Korneuburg - Pensionhotel - HotelyHotel Anker Korneuburg - Pensionhotel - HotelyHotel Anker Korneuburg - Pensionhotel - HotelyHotel Anker Korneuburg - Pensionhotel - HotelyHotel Anker Korneuburg - Pensionhotel - HotelyHotel Anker Korneuburg - Pensionhotel - HotelyHotel Anker Korneuburg - Pensionhotel - HotelyHotel Anker Korneuburg - Pensionhotel - HotelyHotel Anker Korneuburg - Pensionhotel - HotelyHotel Anker Korneuburg - Pensionhotel - HotelyHotel Anker Korneuburg - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Anker
Ulice:  Niedermarkt 5
Město:  3400 Klosterneuburg
Okres:  Korneuburg
Kraj:  Dolní Rakousko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1487 Kč
58 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanoslhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento tradiční rodinný hotel v centru města Klosterneuburg je ideální základnou pro prohlídku historické Vídně, která je odsud jen 12 km. Je to perfektní volba pro vaši dovolenou či pracovní cestu - autobus staví hned před hotelem, který vás doveze přímo do centra rakouského hlavního města Vídně. Autobusy jezdí každých 10 minut a cesta trvá jen chvilku. Ve večerních hodinách si můžete odpočinout v pohodlí tohoto hotýlku, pochutnat si na svém oblíbeném nápoji v kavárně, zůstat v kontaktu s rodinou, přáteli a kolegy prostřednictvím bezplatného připojení na internet nebo ochutnat v restauraci tradiční rakouskou kuchyni.

Zajímavosti v okolí

Klosterneuburg310 mKlosterneuburg basketbal
Vídeň12 kmVídeň vánoční trhy
Schwechat22 kmSchwechat pevnost
Brunn am Gebirge23 kmBrunn am Gebirge ubytování
Maria Enzersdorf24 kmMaria Enzersdorf ubytování
Maria Lanzendorf25 kmMaria Lanzendorf pečovatelský dům
Gramatneusiedl34 kmGramatneusiedl Hotel Maria Elisabeth
Mistelbach35 kmMistelbach an der Zaya
Altlengbach35 kmAltlengbach hotely
Bad Vöslau40 kmBad Vöslau termální lázně
zobrazit vše
Laa an der Thaya46 kmLaa an der Thaya termální lázně
Herzogenburg48 kmHerzogenburg varhany
Bruckneudorf48 kmBruckneudorf Hotel Ungarische Krone
 
 
facebook g+ twitter