Evropa > Rakousko > Dolní Rakousko > Korneuburg > Korneuburg > Hotel Höhenstrasse

Informace o Hotel Höhenstrasse

Vítáme Vás na stránce Hotel Höhenstrasse na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Höhenstrasse, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Höhenstrasse, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Höhenstrasse.

  • Hotel Höhenstrasse

Hotel Höhenstrasse Korneuburg - Pensionhotel - HotelyHotel Höhenstrasse Korneuburg - Pensionhotel - HotelyHotel Höhenstrasse Korneuburg - Pensionhotel - HotelyHotel Höhenstrasse Korneuburg - Pensionhotel - HotelyHotel Höhenstrasse Korneuburg - Pensionhotel - HotelyHotel Höhenstrasse Korneuburg - Pensionhotel - HotelyHotel Höhenstrasse Korneuburg - Pensionhotel - HotelyHotel Höhenstrasse Korneuburg - Pensionhotel - HotelyHotel Höhenstrasse Korneuburg - Pensionhotel - HotelyHotel Höhenstrasse Korneuburg - Pensionhotel - HotelyHotel Höhenstrasse Korneuburg - Pensionhotel - HotelyHotel Höhenstrasse Korneuburg - Pensionhotel - HotelyHotel Höhenstrasse Korneuburg - Pensionhotel - HotelyHotel Höhenstrasse Korneuburg - Pensionhotel - HotelyHotel Höhenstrasse Korneuburg - Pensionhotel - HotelyHotel Höhenstrasse Korneuburg - Pensionhotel - HotelyHotel Höhenstrasse Korneuburg - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Höhenstrasse
Ulice:  Kollersteig 6
Město:  3400 Klosterneuburg
Okres:  Korneuburg
Kraj:  Dolní Rakousko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1769 Kč
69 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithurubgnoslhrrotrnlarzhja

Rychlý popis

Tento rodinný hotel se nachází na klidném místě přímo u cyklostezky podél Dunaje v Klosterneuburgu, 20 minut chůze od kláštera Klosterneuburg. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení na internet a vlastní zahradu. V restauraci Markgraf Wirtshaus sídlící ve stejné budově se podává klasická rakouská kuchyně. Tradičně zařízené pokoje v hotelu Höhenstrasse mají velká okna, satelitní TV a koupelnu se sprchou a fénem. Hosté mohou zahájit den bohatou snídaní formou bufetu. K dispozici je několik restaurací a kaváren v okruhu 5 minut chůze. Okolní lesy jsou ideální pro pěší turistiku a cykloturistiku a v okolí najdete mnoho vináren. K dispozici jsou autobusové zastávky přímo před hotelem, odkud se dostanete do centra města Klosterneuburg během 5 minut. Na místě lze zdarma zaparkovat.

Zajímavosti v okolí

Klosterneuburg2 kmKlosterneuburg basketbal
Vídeň11 kmVídeň vánoční trhy
Schwechat21 kmSchwechat pevnost
Brunn am Gebirge21 kmBrunn am Gebirge ubytování
Maria Enzersdorf23 kmMaria Enzersdorf ubytování
Maria Lanzendorf23 kmMaria Lanzendorf pečovatelský dům
Gramatneusiedl32 kmGramatneusiedl Hotel Maria Elisabeth
Altlengbach34 kmAltlengbach hotely
Mistelbach36 kmMistelbach an der Zaya
Bad Vöslau38 kmBad Vöslau termální lázně
zobrazit vše
Bruckneudorf47 kmBruckneudorf Hotel Ungarische Krone
Herzogenburg48 kmHerzogenburg varhany
Laa an der Thaya48 kmLaa an der Thaya termální lázně
Breitenbrunn49 kmBreitenbrunn am Neusiedler See
 
 
facebook g+ twitter