Evropa > Rakousko > Tyrolsko > Landeck okres > Sankt Anton am Arlberg > Am Dorfplatz Hotel - Adults only

Informace o Am Dorfplatz Hotel - Adults only

Vítáme Vás na stránce Am Dorfplatz Hotel - Adults only na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Am Dorfplatz Hotel - Adults only, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Am Dorfplatz Hotel - Adults only, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Am Dorfplatz Hotel - Adults only.

  • Am Dorfplatz Hotel - Adults only

Am Dorfplatz Hotel - Adults only Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyAm Dorfplatz Hotel - Adults only Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyAm Dorfplatz Hotel - Adults only Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyAm Dorfplatz Hotel - Adults only Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyAm Dorfplatz Hotel - Adults only Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyAm Dorfplatz Hotel - Adults only Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyAm Dorfplatz Hotel - Adults only Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyAm Dorfplatz Hotel - Adults only Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyAm Dorfplatz Hotel - Adults only Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyAm Dorfplatz Hotel - Adults only Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyAm Dorfplatz Hotel - Adults only Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyAm Dorfplatz Hotel - Adults only Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyAm Dorfplatz Hotel - Adults only Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyAm Dorfplatz Hotel - Adults only Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyAm Dorfplatz Hotel - Adults only Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyAm Dorfplatz Hotel - Adults only Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyAm Dorfplatz Hotel - Adults only Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - Hotely
Název:  Am Dorfplatz Hotel - Adults only
Ulice:  Im Gries 6
Město:  6580 Sankt Anton am Arlberg
Okres:  Landeck okres
Kraj:  Tyrolsko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
7586 Kč
300 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Rodinný Am Dorfplatz Hotel se nachází v oblasti Gries, v klidném centru obce Sankt Anton am Arlberg. Je vzdálen pouhé 3 minuty chůze od lanovek Galzig, Gampen a Fangbahn i od místního vlakového nádraží. Nabízí saunu, infračervenou kabinu a bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje jsou zařízené v tyrolském stylu a mají kabelovou TV a minibar. V některých pokojích je také balkon. Součástí všech pokojů je posezení, župany a pantofle. Hosté obdrží zdarma láhev minerální vody. Snídaně formou bufetu zahrnuje tyrolské speciality, domácí produkty i veganské potraviny. Am Dorfplatz Hotel má sluneční terasu s panoramatickým výhledem na okolní hory a Stockibach. Využívat můžete také lounge. Hala Arlberg-well.com nabízí venkovní a krytý bazén, sauny a kluziště a je vzdálená pouhých 5 minut chůze. ARL.rock se nachází přímo u vlakového nádraží. Zdarma je k dispozici úschovna lyží u sportovního obchodu Sport Alber. Pěší zóna vedle hotelu nabízí širokou škálu obchodů, restaurací a nočních podniků. Přímo před domem začínají cyklistické a pěší stezky. Na místě je neplacené parkoviště.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že přihlášení po 20:00 je možné pouze po předchozí domluvě. Upozorňujeme, že v hotelu se nelze ubytovat s dětmi do 14 let. Informujte prosím Am Dorfplatz Hotel - Adults only o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

Zajímavosti v okolí

Sankt Anton am Arlberg70 mSankt Anton am Arlberg
Pettneu am Arlberg5 kmPettneu am Arlberg lyžařská oblast
Galtür19 kmGaltür Alpinarium
Gaschurn25 kmGaschurn wellness
Braz bei Bludenz27 kmBraz bei Bludenz golf
Sibratsgfäll38 kmSibratsgfäll Alpenrausch
Mellau39 kmMellau lyžování
Haldensee47 kmHaldensee kemp
 
 
facebook g+ twitter