Informace o Himmlhof

Vítáme Vás na stránce Himmlhof na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Himmlhof, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Himmlhof, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Himmlhof.

  • Himmlhof

Himmlhof Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyHimmlhof Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyHimmlhof Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyHimmlhof Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyHimmlhof Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyHimmlhof Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyHimmlhof Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyHimmlhof Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyHimmlhof Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyHimmlhof Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyHimmlhof Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyHimmlhof Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyHimmlhof Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyHimmlhof Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyHimmlhof Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyHimmlhof Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyHimmlhof Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - Hotely
Název:  Himmlhof
Ulice:  Im Gries 9
Město:  6580 Sankt Anton am Arlberg
Okres:  Landeck okres
Kraj:  Tyrolsko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
7535 Kč
298 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Butikový hotel Himmlhof zařízený v tradičním tyrolském stylu stojí v centru Sankt Antonu. Za 3 minuty od něj dojdete pěšky k lanovkám a vlakovému nádraží. Ubytovat se můžete v individuálně zařízených pokojích a apartmánech s kabelovou TV, minibarem a koupelnou se župany a fénem. Některé pokoje mají i balkon. Součástí hotelu Himmlhof je wellness centrum se saunami, parními saunami a masážní místností. Najdete zde také letní terasu s panoramatickým výhledem na hory. Tento zcela nekuřácký hotel má vstupní halu s otevřeným krbem a barem. Wi-Fi je k dispozici zdarma s omezením v podobě denního/týdenního datového limitu. Ráno se servíruje bohatá snídaně formou bufetu s regionálními bio potravinami. V zimě je v ceně ubytování zahrnuto sladké a slané après-ski občerstvení. Himmlhof Hotel Garni má také vlastní parkoviště a podzemní garáže, které můžete využívat zdarma. Pěší zónu s mnoha obchody a restauracemi dělí od budovy méně než 100 metrů.

Zajímavosti v okolí

Sankt Anton am Arlberg34 mSankt Anton am Arlberg
Pettneu am Arlberg5 kmPettneu am Arlberg lyžařská oblast
Galtür19 kmGaltür Alpinarium
Gaschurn25 kmGaschurn wellness
Braz bei Bludenz27 kmBraz bei Bludenz golf
Sibratsgfäll38 kmSibratsgfäll Alpenrausch
Mellau39 kmMellau lyžování
Haldensee47 kmHaldensee kemp
 
 
facebook g+ twitter