Informace o Hotel Grieshof

Vítáme Vás na stránce Hotel Grieshof na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Grieshof, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Grieshof, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Grieshof.

  • Hotel Grieshof

Hotel Grieshof Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyHotel Grieshof Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyHotel Grieshof Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyHotel Grieshof Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyHotel Grieshof Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyHotel Grieshof Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyHotel Grieshof Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyHotel Grieshof Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyHotel Grieshof Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyHotel Grieshof Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyHotel Grieshof Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyHotel Grieshof Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyHotel Grieshof Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyHotel Grieshof Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyHotel Grieshof Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyHotel Grieshof Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyHotel Grieshof Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Grieshof
Ulice:  Im Gries 20
Město:  6580 Sankt Anton am Arlberg
Okres:  Landeck okres
Kraj:  Tyrolsko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
8074 Kč
320 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresitsvrudanorotrnlelarzh

Rychlý popis

Hotel Grieshof se nachází v centru města St. Anton, jen pár kroků od místních lanovek. Jeho lázeňský areál zahrnuje krytý bazén, parní lázeň, vířivku a saunu. Pokoje jsou tradičně zařízené, prostorné, mají kabelovou TV a posezení. V koupelnách nechybí župany, pantofle a fén. V baru hotelu Grieshof mohou hosté posedět v příjemném prostředí u krbu. V restauraci se podávají tradiční pokrmy místní kuchyně. Balené obědy jsou k dispozici na vyžádání a je zde možnost polopenze. K lanovce Galzigbahn se pěšky dostanete za 4 minuty. Hosté si své lyže a lyžařské boty mohou uložit u lanovky nebo v hotelové lyžárně. Hotel Grieshof prodává skipasy. Od konce června do začátku září dostanou hosté bezplatnou kartu Sommer Aktiv. Po celý rok je parkoviště zdarma.

Zajímavosti v okolí

Sankt Anton am Arlberg106 mSankt Anton am Arlberg
Pettneu am Arlberg5 kmPettneu am Arlberg lyžařská oblast
Galtür19 kmGaltür Alpinarium
Gaschurn25 kmGaschurn wellness
Braz bei Bludenz27 kmBraz bei Bludenz golf
Sibratsgfäll38 kmSibratsgfäll Alpenrausch
Mellau39 kmMellau lyžování
Haldensee47 kmHaldensee kemp
 
 
facebook g+ twitter