Informace o Hotel Montana

Vítáme Vás na stránce Hotel Montana na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Montana, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Montana, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Montana.

  • Hotel Montana

Hotel Montana Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyHotel Montana Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyHotel Montana Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyHotel Montana Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyHotel Montana Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyHotel Montana Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyHotel Montana Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyHotel Montana Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyHotel Montana Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyHotel Montana Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyHotel Montana Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyHotel Montana Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyHotel Montana Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyHotel Montana Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyHotel Montana Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyHotel Montana Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyHotel Montana Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Montana
Ulice:  Dorfstraße 31
Město:  6580 Sankt Anton am Arlberg
Okres:  Landeck okres
Kraj:  Tyrolsko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
7670 Kč
304 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresithusvrubgdanorotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Montana se nachází přímo na pěší zóně v obci St Anton a nabízí bezplatné připojení k internetu a parkoviště zdarma. Jen kousek pěšky od hotelu najdete lyžařské vleky a lanovky. Ve wellness centru můžete využít 2 sauny, infračervenou kabinu, solárium a masážní sprchy a je odtud přístup na hotelový dvůr. Pokoje jsou vybavené nábytkem ze světlého dřeva a mají zvukotěsná okna, moderní zařízení a prostorné koupelny. Ve všech pokojích najdete župany a přezůvky. Každé ráno si můžete vychutnat bohatou snídani formou bufetu. Hotel Montana má také à la carte restauraci, vinárnu a bar. Na místě je zahrada s posezením. Jen pár kroků od hotelu Montana najdete veřejný krytý bazén s posilovnou a také mnoho obchodů a restaurací. Krytý bazén ARL.well a sportovní a zábavní centrum ARL.rock leží 5 minut pěšky do hotelu. Montana nabízí bezplatnou službu praní cyklistických a turistických dresů.

Zajímavosti v okolí

Sankt Anton am Arlberg132 mSankt Anton am Arlberg
Pettneu am Arlberg5 kmPettneu am Arlberg lyžařská oblast
Galtür19 kmGaltür Alpinarium
Gaschurn25 kmGaschurn wellness
Braz bei Bludenz27 kmBraz bei Bludenz golf
Sibratsgfäll38 kmSibratsgfäll Alpenrausch
Mellau39 kmMellau lyžování
Haldensee47 kmHaldensee kemp
 
 
facebook g+ twitter