Informace o Arion Airport Hotel

Vítáme Vás na stránce Arion Airport Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Arion Airport Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Arion Airport Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Arion Airport Hotel.

  • Arion Airport Hotel

Arion Airport Hotel Schwechat - Pensionhotel - HotelyArion Airport Hotel Schwechat - Pensionhotel - HotelyArion Airport Hotel Schwechat - Pensionhotel - HotelyArion Airport Hotel Schwechat - Pensionhotel - HotelyArion Airport Hotel Schwechat - Pensionhotel - HotelyArion Airport Hotel Schwechat - Pensionhotel - HotelyArion Airport Hotel Schwechat - Pensionhotel - HotelyArion Airport Hotel Schwechat - Pensionhotel - HotelyArion Airport Hotel Schwechat - Pensionhotel - HotelyArion Airport Hotel Schwechat - Pensionhotel - HotelyArion Airport Hotel Schwechat - Pensionhotel - HotelyArion Airport Hotel Schwechat - Pensionhotel - HotelyArion Airport Hotel Schwechat - Pensionhotel - HotelyArion Airport Hotel Schwechat - Pensionhotel - HotelyArion Airport Hotel Schwechat - Pensionhotel - HotelyArion Airport Hotel Schwechat - Pensionhotel - HotelyArion Airport Hotel Schwechat - Pensionhotel - Hotely
Název:  Arion Airport Hotel
Ulice:  Mühlgasse 30
Město:  2320 Schwechat
Okres:  Vídeň okolí
Kraj:  Dolní Rakousko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1179 Kč
46 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento hotel byl zrekonstruován v roce 2009. Je vzdálen 5 km od vídeňského letiště a 9 km od centra Vídně. Nabízí klidné pokoje a bezplatné Wi-Fi připojení k internetu. Během pobytu budete mít parkování zdarma. Arion Airport Hotel je situován v bezprostřední blízkosti dálnice A4, která vede mezi Vídní a Bratislavou. Nachází se pouhých 400 metrů od hranic Vídně. Arion Hotel nabízí bar ve vstupní hale, vinotéku, tyrolskou hospůdku a salonek, kde si můžete dát občerstvení a nápoje. Bohatá snídaně formou bufetu se podává od 6:00 do 10:00. Snídaně pro ranní ptáčata je k dispozici od 5:00. Večeři si můžete vychutnat v restauraci Arion. Arion Airport Hotel nabízí dopravu na letiště (za příplatek). Autobusová doprava je k dispozici 24 hodin denně. Na letiště vás doveze za pouhých 7 minut. Doporučuje se rezervovat si autobus při přihlášení do hotelu.


Důležité informace

Upozorňujeme vás, že hotel má omezený počet parkovacích míst. Parkovací místo vám hotel nemůže zaručit, ale před hotelem je k dispozici bezplatné parkoviště.

Zajímavosti v okolí

Schwechat2 kmSchwechat pevnost
Maria Lanzendorf8 kmMaria Lanzendorf pečovatelský dům
Vídeň11 kmVídeň vánoční trhy
Gramatneusiedl14 kmGramatneusiedl Hotel Maria Elisabeth
Brunn am Gebirge15 kmBrunn am Gebirge ubytování
Maria Enzersdorf16 kmMaria Enzersdorf ubytování
Klosterneuburg21 kmKlosterneuburg basketbal
Bruckneudorf29 kmBruckneudorf Hotel Ungarische Krone
Bad Vöslau29 kmBad Vöslau termální lázně
Breitenbrunn30 kmBreitenbrunn am Neusiedler See
zobrazit vše
Donnerskirchen32 kmDonnerskirchen golfové hriště
Altlengbach41 kmAltlengbach hotely
Vídeňské Nové Město43 kmWiener Neustadt koně
Mörbisch am See47 kmMörbisch am See pláž
Mistelbach47 kmMistelbach an der Zaya
 
 
facebook g+ twitter