Informace o Hotel Caldor

Vítáme Vás na stránce Hotel Caldor na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Caldor, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Caldor, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Caldor.

  • Hotel Caldor

Hotel Caldor Münchendorf - Pensionhotel - HotelyHotel Caldor Münchendorf - Pensionhotel - HotelyHotel Caldor Münchendorf - Pensionhotel - HotelyHotel Caldor Münchendorf - Pensionhotel - HotelyHotel Caldor Münchendorf - Pensionhotel - HotelyHotel Caldor Münchendorf - Pensionhotel - HotelyHotel Caldor Münchendorf - Pensionhotel - HotelyHotel Caldor Münchendorf - Pensionhotel - HotelyHotel Caldor Münchendorf - Pensionhotel - HotelyHotel Caldor Münchendorf - Pensionhotel - HotelyHotel Caldor Münchendorf - Pensionhotel - HotelyHotel Caldor Münchendorf - Pensionhotel - HotelyHotel Caldor Münchendorf - Pensionhotel - HotelyHotel Caldor Münchendorf - Pensionhotel - HotelyHotel Caldor Münchendorf - Pensionhotel - HotelyHotel Caldor Münchendorf - Pensionhotel - HotelyHotel Caldor Münchendorf - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Caldor
Ulice:  Achauerstraße 3
Město:  2482 Münchendorf
Okres:  Mödling okres
Kraj:  Dolní Rakousko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1538 Kč
60 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithurubgslhrrotrnlelarzh

Rychlý popis

Hotel Caldor stojí jen pár kilometrů jižně od Vídně, 10 minut jízdy od okraje Vídně a 15 minut jízdy od letiště. Nabízí prostorná apartmá a pohodlné pokoje s možností samoobslužného check-inu kdykoli během dne. Všechny pokoje a apartmá poskytují klid. Jejich součástí je velký balkon s pěkným výhledem na malebné okolí a udržovanou zahradu. Za příplatek můžete posnídat v prosklené jídelně. V bezprostředním okolí hotelu najdete několik restaurací a vináren. V okolí se lze věnovat také joggingu, pěší turistice, nordic walkingu nebo cyklistice. V těsné blízkosti od hotelu Caldor vedou dálnice A2 a A3 a rychlostní silnice S1. Za pouhých pár minut také dojedete k nákupnímu centru Shopping City Süd a k paláci Laxenburg.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že v hotelu není recepce. U vchodu je zařízení pro přihlášení k pobytu.

Zajímavosti v okolí

Maria Lanzendorf6 kmMaria Lanzendorf pečovatelský dům
Maria Enzersdorf9 kmMaria Enzersdorf ubytování
Gramatneusiedl9 kmGramatneusiedl Hotel Maria Elisabeth
Brunn am Gebirge10 kmBrunn am Gebirge ubytování
Schwechat12 kmSchwechat pevnost
Bad Vöslau17 kmBad Vöslau termální lázně
Vídeň17 kmVídeň vánoční trhy
Donnerskirchen27 kmDonnerskirchen golfové hriště
Klosterneuburg28 kmKlosterneuburg basketbal
Breitenbrunn29 kmBreitenbrunn am Neusiedler See
zobrazit vše
Vídeňské Nové Město31 kmWiener Neustadt koně
Bruckneudorf32 kmBruckneudorf Hotel Ungarische Krone
Altlengbach36 kmAltlengbach hotely
Mörbisch am See40 kmMörbisch am See pláž
 
 
facebook g+ twitter