Evropa > Rakousko > Vorarlbersko > Bludenz okres > Bartholomäberg > Ferienhotel Fernblick

Informace o Ferienhotel Fernblick

Vítáme Vás na stránce Ferienhotel Fernblick na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Ferienhotel Fernblick, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Ferienhotel Fernblick, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Ferienhotel Fernblick.

  • Ferienhotel Fernblick

Ferienhotel Fernblick Bartholomäberg - Pensionhotel - HotelyFerienhotel Fernblick Bartholomäberg - Pensionhotel - HotelyFerienhotel Fernblick Bartholomäberg - Pensionhotel - HotelyFerienhotel Fernblick Bartholomäberg - Pensionhotel - HotelyFerienhotel Fernblick Bartholomäberg - Pensionhotel - HotelyFerienhotel Fernblick Bartholomäberg - Pensionhotel - HotelyFerienhotel Fernblick Bartholomäberg - Pensionhotel - HotelyFerienhotel Fernblick Bartholomäberg - Pensionhotel - HotelyFerienhotel Fernblick Bartholomäberg - Pensionhotel - HotelyFerienhotel Fernblick Bartholomäberg - Pensionhotel - HotelyFerienhotel Fernblick Bartholomäberg - Pensionhotel - HotelyFerienhotel Fernblick Bartholomäberg - Pensionhotel - HotelyFerienhotel Fernblick Bartholomäberg - Pensionhotel - HotelyFerienhotel Fernblick Bartholomäberg - Pensionhotel - HotelyFerienhotel Fernblick Bartholomäberg - Pensionhotel - HotelyFerienhotel Fernblick Bartholomäberg - Pensionhotel - HotelyFerienhotel Fernblick Bartholomäberg - Pensionhotel - Hotely
Název:  Ferienhotel Fernblick
Ulice:  Panoramastrasse 32
Město:  6781 Bartholomäberg
Okres:  Bludenz okres
Kraj:  Vorarlbersko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
4300 Kč
168 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendefresithurunotrnlelarzh

Rychlý popis

Tento hotel se nachází na 1100 metrů nad mořem v pohoří Montafon a nabízí panoramatický výhled a wellness centrum o rozměrech 1000 m² s krytým bazénem. Ferienhotel Fernblick v obci Bartholomäberg má všechny pokoje s výhledem na hory. Nabízejí satelitní TV a župany. Ve společných prostorách hotelu je dostupné Wi-Fi zdarma. Odpočinout si můžete ve velké sauně a relaxační části, stejně jako na široké škále wellness a kosmetických procedur. Restaurace podává vybranou vorarlberskou a mezinárodní kuchyni. Ferienhotel Fernblick má také dobře zásobený vinný sklípek. Ferienhotel Fernblick je vzdálen 10 až 30 minut od 4 golfových hřišť v okolí.

Zajímavosti v okolí

Braz bei Bludenz6 kmBraz bei Bludenz golf
Gaschurn14 kmGaschurn wellness
Galtür24 kmGaltür Alpinarium
Sankt Anton am Arlberg26 kmSankt Anton am Arlberg
Mellau29 kmMellau lyžování
Pettneu am Arlberg31 kmPettneu am Arlberg lyžařská oblast
Götzis35 kmGötzis desetiboj
Hohenems36 kmHohenems Rakousko
Sibratsgfäll38 kmSibratsgfäll Alpenrausch
Dornbirn39 kmDornbirn Vorarlberg
zobrazit vše
Bregenz48 kmBregenz Festspielhaus
 
 
facebook g+ twitter