Evropa > Francie > Korsika > Horní Korsika > Santo-Pietro-di-Venaco > Hotel Restaurant Le Torrent

Informace o Hotel Restaurant Le Torrent

Vítáme Vás na stránce Hotel Restaurant Le Torrent na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Restaurant Le Torrent, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Restaurant Le Torrent, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Restaurant Le Torrent.

  • Hotel Restaurant Le Torrent

Hotel Restaurant Le Torrent Santo-Pietro-di-Venaco - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Le Torrent Santo-Pietro-di-Venaco - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Le Torrent Santo-Pietro-di-Venaco - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Le Torrent Santo-Pietro-di-Venaco - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Le Torrent Santo-Pietro-di-Venaco - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Le Torrent Santo-Pietro-di-Venaco - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Le Torrent Santo-Pietro-di-Venaco - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Le Torrent Santo-Pietro-di-Venaco - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Le Torrent Santo-Pietro-di-Venaco - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Le Torrent Santo-Pietro-di-Venaco - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Le Torrent Santo-Pietro-di-Venaco - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Le Torrent Santo-Pietro-di-Venaco - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Le Torrent Santo-Pietro-di-Venaco - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Le Torrent Santo-Pietro-di-Venaco - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Le Torrent Santo-Pietro-di-Venaco - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Le Torrent Santo-Pietro-di-Venaco - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Le Torrent Santo-Pietro-di-Venaco - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Restaurant Le Torrent
Ulice:  Lieu Dit Nebita
Město:  20250 Santo-Pietro-di-Venaco
Okres:  Horní Korsika
Kraj:  Korsika
Země:  Francie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1456 Kč
57 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithururonlelarzh

Rychlý popis

Hotel Le Torrent se nachází v horách uprostřed Korsiky ve vesnici Santo-Pietro-di-Venaco. Má pokoje s vlastní koupelnou a výhledem na přírodní park. Nabízí bezplatné Wi-Fi. V restauraci se podává čerstvá, tradiční korsická kuchyně, kterou si můžete dát na terase s výhledem do kraje. Hosté budou ubytování v srdci přírodního parku, kde je možné se věnovat pěší turistice a cykloturistice. Město Corte je od hotelu s bezplatným parkováním vzdáleno 8 minut autem.


Důležité informace

Pokud si budete přát třetí postel v pokoji nebo oddělené postele, kontaktujte prosím hotel předem. Snídaně pro děti do 6 let je zdarma.

 
 
facebook g+ twitter