Evropa > Francie > Korsika > Horní Korsika > Venaco > Hôtel U Frascone

Informace o Hôtel U Frascone

Vítáme Vás na stránce Hôtel U Frascone na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hôtel U Frascone, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hôtel U Frascone, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hôtel U Frascone.

  • Hôtel U Frascone

Hôtel U Frascone Venaco - Pensionhotel - HotelyHôtel U Frascone Venaco - Pensionhotel - HotelyHôtel U Frascone Venaco - Pensionhotel - HotelyHôtel U Frascone Venaco - Pensionhotel - HotelyHôtel U Frascone Venaco - Pensionhotel - HotelyHôtel U Frascone Venaco - Pensionhotel - HotelyHôtel U Frascone Venaco - Pensionhotel - HotelyHôtel U Frascone Venaco - Pensionhotel - HotelyHôtel U Frascone Venaco - Pensionhotel - HotelyHôtel U Frascone Venaco - Pensionhotel - HotelyHôtel U Frascone Venaco - Pensionhotel - HotelyHôtel U Frascone Venaco - Pensionhotel - HotelyHôtel U Frascone Venaco - Pensionhotel - HotelyHôtel U Frascone Venaco - Pensionhotel - HotelyHôtel U Frascone Venaco - Pensionhotel - HotelyHôtel U Frascone Venaco - Pensionhotel - HotelyHôtel U Frascone Venaco - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hôtel U Frascone
Ulice:  Lieu Dit La Croix
Město:  20231 Venaco
Okres:  Horní Korsika
Kraj:  Korsika
Země:  Francie
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanotrnlelarzh

Rychlý popis

Hotel U Frascone se nachází ve vesnici Venaco, na půli cesty mezi městy Ajaccio a Bastia. Hotel stojí v srdci korsických hor a nabízí pokoje s vlastní koupelnou a se satelitní TV. Z hotelového baru Le Glacier se otevírá panoramatický výhled do údolí. V baru je také k dispozici bezplatné Wi-Fi. Hosté hotelu U Frascone mohou snadno navštívit Musée de la Corse a mohou si užívat místní rekreační aktivity, jako je rybolov nebo jízda na koni. Tenisové kurty a venkovní bazén leží pouhých 150 metrů od hotelu.


Důležité informace

Pokud plánujete přijet mimo hodiny pro přihlášení, informujte prosím hotel předem. Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter