Informace o U Palazzu

Vítáme Vás na stránce U Palazzu na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu U Palazzu, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt U Palazzu, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro U Palazzu.

  • U Palazzu

U Palazzu Venaco - Pensionhotel - HotelyU Palazzu Venaco - Pensionhotel - HotelyU Palazzu Venaco - Pensionhotel - HotelyU Palazzu Venaco - Pensionhotel - HotelyU Palazzu Venaco - Pensionhotel - HotelyU Palazzu Venaco - Pensionhotel - HotelyU Palazzu Venaco - Pensionhotel - HotelyU Palazzu Venaco - Pensionhotel - HotelyU Palazzu Venaco - Pensionhotel - HotelyU Palazzu Venaco - Pensionhotel - HotelyU Palazzu Venaco - Pensionhotel - HotelyU Palazzu Venaco - Pensionhotel - HotelyU Palazzu Venaco - Pensionhotel - HotelyU Palazzu Venaco - Pensionhotel - HotelyU Palazzu Venaco - Pensionhotel - HotelyU Palazzu Venaco - Pensionhotel - HotelyU Palazzu Venaco - Pensionhotel - Hotely
Název:  U Palazzu
Ulice:  Village
Město:  20231 Venaco
Okres:  Horní Korsika
Kraj:  Korsika
Země:  Francie
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresitsvrudanonlelarzh

Rychlý popis

U Palazzu se nachází v historické vesnici Venaco, uprostřed Korsiky. Nabízí klimatizované pokoje s vlastní koupelnou, TV s plochou obrazovkou a kabelovým internetem zdarma. Snídaně se podává každé ráno v jídelně nebo v létě na terase. V hotelu Palazzu mohou hosté relaxovat ve velkém salonu. U Palazzu poskytuje zdarma parkování. Hosté se mohou vydat na pěší výlety malebnou krajinou a vydat se do 15 km vzdáleného lesa Vizza Vona. Palazzu stojí 10 minut jízdy od města Corte a na východní pobřeží Korsiky dojedete autem za 45 minut.

 
 
facebook g+ twitter