Evropa > Francie > Korsika > Horní Korsika > Venaco > Auberge Du Bosquet

Informace o Auberge Du Bosquet

Vítáme Vás na stránce Auberge Du Bosquet na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Auberge Du Bosquet, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Auberge Du Bosquet, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Auberge Du Bosquet.

  • Auberge Du Bosquet

Auberge Du Bosquet Venaco - Pensionhotel - HotelyAuberge Du Bosquet Venaco - Pensionhotel - HotelyAuberge Du Bosquet Venaco - Pensionhotel - HotelyAuberge Du Bosquet Venaco - Pensionhotel - HotelyAuberge Du Bosquet Venaco - Pensionhotel - HotelyAuberge Du Bosquet Venaco - Pensionhotel - HotelyAuberge Du Bosquet Venaco - Pensionhotel - HotelyAuberge Du Bosquet Venaco - Pensionhotel - HotelyAuberge Du Bosquet Venaco - Pensionhotel - HotelyAuberge Du Bosquet Venaco - Pensionhotel - HotelyAuberge Du Bosquet Venaco - Pensionhotel - HotelyAuberge Du Bosquet Venaco - Pensionhotel - HotelyAuberge Du Bosquet Venaco - Pensionhotel - HotelyAuberge Du Bosquet Venaco - Pensionhotel - HotelyAuberge Du Bosquet Venaco - Pensionhotel - HotelyAuberge Du Bosquet Venaco - Pensionhotel - HotelyAuberge Du Bosquet Venaco - Pensionhotel - Hotely
Název:  Auberge Du Bosquet
Ulice:  Rn 193
Město:  20250 Venaco
Okres:  Horní Korsika
Kraj:  Korsika
Země:  Francie
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudanofislhrnlarzh

Rychlý popis

Auberge Du Bosquet se nachází v centru Korsiky, v korsických horách. Nabízí pokoje s vlastní koupelnou, které jsou všechny vybavené TV a bezplatným Wi-Fi. Bosquet má restauraci, kde se podávají korsické speciality, na nichž si můžete pochutnat i na hotelové terase. Auberge má také stinnou zahradu a stojí poblíž řady cest pro pěší turistiku. Hosté mohou navštívit město Corte, které leží 7 km odtud, nebo se vydat na pláže na východním pobřeží Korsiky, kam je to autem 45 minut.


Důležité informace

Hosty plánující svůj příjezd mimo hodiny vyhrazené pro check-in žádáme, aby o tom Auberge Du Bosquet informovali předem. Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace. V hotelu lze platit šekem. Upozorňujeme, že hotel nepřijímá kreditní karty.

 
 
facebook g+ twitter