Evropa > Chorvatsko > Istrijská župa > Labin > Rabac > Hotel Valamar Sanfior

Informace o Hotel Valamar Sanfior

Vítáme Vás na stránce Hotel Valamar Sanfior na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Valamar Sanfior, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Valamar Sanfior, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Valamar Sanfior.

  • Hotel Valamar Sanfior

Hotel Valamar Sanfior Rabac - Pensionhotel - HotelyHotel Valamar Sanfior Rabac - Pensionhotel - HotelyHotel Valamar Sanfior Rabac - Pensionhotel - HotelyHotel Valamar Sanfior Rabac - Pensionhotel - HotelyHotel Valamar Sanfior Rabac - Pensionhotel - HotelyHotel Valamar Sanfior Rabac - Pensionhotel - HotelyHotel Valamar Sanfior Rabac - Pensionhotel - HotelyHotel Valamar Sanfior Rabac - Pensionhotel - HotelyHotel Valamar Sanfior Rabac - Pensionhotel - HotelyHotel Valamar Sanfior Rabac - Pensionhotel - HotelyHotel Valamar Sanfior Rabac - Pensionhotel - HotelyHotel Valamar Sanfior Rabac - Pensionhotel - HotelyHotel Valamar Sanfior Rabac - Pensionhotel - HotelyHotel Valamar Sanfior Rabac - Pensionhotel - HotelyHotel Valamar Sanfior Rabac - Pensionhotel - HotelyHotel Valamar Sanfior Rabac - Pensionhotel - HotelyHotel Valamar Sanfior Rabac - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Valamar Sanfior
Ulice:  Lanterna 2
Město:  52221 Rabac
Okres:  Labin
Kraj:  Istrijská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1838 Kč
71 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Valamar Sanfior se nachází v městečku Rabac, v zelené oáze na poloostrově s krásnými plážemi, 1 km od centra a 50 metrů od moře. Hotel stojí uprostřed voňavého borového lesa a nabízí klimatizované pokoje se satelitní LCD TV, relaxační saunu, elektrickou trampolínu pro děti a plážový bar Pinia, kde si můžete dát osvěžující nápoje. Istrijské a středomořské speciality se podávají v krásně zařízené restauraci nebo na letní terase s výhledem na moře a záliv Rabac. K příjemnému posezení vás bude lákat kavárna s barem a terasa v hotelovém atriu se spoustou zeleně a květin. Po každodenním cvičení v nové posilovně vám Hotel Valamar Sanfior nabídne možnost relaxovat v bazénu. Hotel se může pochlubit krásnou polohou na poloostrově s borovými lesy a výhledem na záliv Rabac. V pokojích jsou velká okna, jimiž je dobře vidět na okolní přírodu. Hosté se mohou těšit na wellness centrum a na spoustu krásných pláží.


Důležité informace

Platby se provádí na recepci hotelu, a to v HRK nebo EUR podle směnného kurzu aktuálního v den platby. Upozorňujeme, že z vaší kreditní karty bude částka stržená v chorvatské měně HRK. Vaše banka následně převede tuto částku na měnu vašeho účtu. Vzhledem ke kurzu vaší banky to může mít za následek mírně odlišnou (vyšší) celkovou částku, než bude částka uvedená na hotelové faktuře. Vezměte prosím na vědomí, že děti starší 11 let se mohou v rodinných pokojích ubytovat pouze na přistýlkách, za které se účtuje příplatek. Podrobnosti najdete v sekci týkající se dětí a přistýlek.

Zajímavosti v okolí

Mošcenička Draga20 kmMošćenička Draga hotel Marina
Lovran27 kmLovran Chorvatsko
Ičici29 kmIčići marina
Korenica30 kmKorenica monument
Opatija32 kmOpatija apartmány
Medulin34 kmMedulin kemp
Pula35 kmPula koloseum
Omišalj35 kmOmišalj Krk ostrov
Rijeka36 kmRijeka pláže
Kraljevica39 kmKraljevica Uvala Scott
zobrazit vše
Motovun40 kmMotovun Istrie
Šilo40 kmŠilo Krk
Crikvenica-Dramalj42 kmCrikvenice-Dramalj ubytování
Poreč49 kmPoreč výlety
 
 
facebook g+ twitter