Evropa > Chorvatsko > Istrijská župa > Poreč okres > Poreč > Valamar Club Tamaris Hotel

Informace o Valamar Club Tamaris Hotel

Vítáme Vás na stránce Valamar Club Tamaris Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Valamar Club Tamaris Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Valamar Club Tamaris Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Valamar Club Tamaris Hotel.

  • Valamar Club Tamaris Hotel

Valamar Club Tamaris Hotel Poreč - Pensionhotel - HotelyValamar Club Tamaris Hotel Poreč - Pensionhotel - HotelyValamar Club Tamaris Hotel Poreč - Pensionhotel - HotelyValamar Club Tamaris Hotel Poreč - Pensionhotel - HotelyValamar Club Tamaris Hotel Poreč - Pensionhotel - HotelyValamar Club Tamaris Hotel Poreč - Pensionhotel - HotelyValamar Club Tamaris Hotel Poreč - Pensionhotel - HotelyValamar Club Tamaris Hotel Poreč - Pensionhotel - HotelyValamar Club Tamaris Hotel Poreč - Pensionhotel - HotelyValamar Club Tamaris Hotel Poreč - Pensionhotel - HotelyValamar Club Tamaris Hotel Poreč - Pensionhotel - HotelyValamar Club Tamaris Hotel Poreč - Pensionhotel - HotelyValamar Club Tamaris Hotel Poreč - Pensionhotel - HotelyValamar Club Tamaris Hotel Poreč - Pensionhotel - HotelyValamar Club Tamaris Hotel Poreč - Pensionhotel - HotelyValamar Club Tamaris Hotel Poreč - Pensionhotel - HotelyValamar Club Tamaris Hotel Poreč - Pensionhotel - Hotely
Název:  Valamar Club Tamaris Hotel
Ulice:  Vabriga, Lanterna
Město:  52465 Poreč
Okres:  Poreč okres
Kraj:  Istrijská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlarzhja

Rychlý popis

Valamar Club Tamaris na poloostrově Lanterna se nachází pouhých 100 metrů od pláže. Nabízí klimatizované pokoje se satelitní TV, většinou s výhledem na moře. V hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi a neplacené parkoviště. V komplexu je plavecký bazén a dětský bazén. Na pláž je bezbariérový přístup. Dále si můžete zacvičit v hotelovém fitness centru nebo si dopřát některou z procedur ve wellness centru a kosmetickém salonu. Restaurace Tamaris vaří před zraky hostů a podává bohatou snídani formou bufetu, stejně jako oběd a večeři doplněné místními nápoji jako součást plné penze. Děti mladší 16 let dostanou nealkoholické nápoje, polední svačinku a zmrzlinu. V à la carte restauraci Valeta můžete během večeře sledovat západ slunce. Můžete také zajít do taverny Istrian, kde se od poloviny června do poloviny září servírují pozdní snídaně K večeři si zde můžete dát tradiční istrijskou kuchyni. Za poplatek jsou v taverně k degustaci istrijská vína, dále sýry a olivový olej. U bazénu je bar s terasou, který nabízí bohatý výběr alkoholických i nealkoholických nápojů. Valamar Club Tamaris se může pochlubit i jízdárnou Centar Lanterna s malou farmou, kam se děti mohou jít zdarma podívat na různá zvířata. Valamar Club Tamaris stojí 10 km od starobylého města Poreč. Zde můžete navštívit muzea a galerie, která jsou umístěna v městských palácích, nebo Baziliku svatého Eufrazia s byzantskou mozaikou. Od dubna do října se hosté do centra Poreče dostanou kyvadlovou autobusovou dopravou a v červnu, červenci a srpnu také lodí.


Důležité informace

Platby se provádí na recepci hotelu, a to v HRK nebo EUR podle směnného kurzu aktuálního v den platby. Upozorňujeme, že z vaší kreditní karty bude částka stržená v chorvatské měně HRK. Vaše banka následně převede tuto částku na měnu vašeho účtu. Vzhledem ke kurzu vaší banky to může mít za následek mírně odlišnou (vyšší) celkovou částku, než bude částka uvedená na hotelové faktuře. Vezměte prosím na vědomí, že děti starší 15 let se mohou v rodinných pokojích ubytovat pouze na přistýlkách, za které se účtuje příplatek. Podrobnosti najdete v sekci týkající se dětí a přistýlek.

Zajímavosti v okolí

Novigrad Istria3 kmNovigrad Istria pláže
Poreč8 kmPoreč výlety
Buje14 kmBuje Grad
Umag17 kmUmag kemp
Motovun21 kmMotovun Istrie
Savudrija23 kmSavudrija golf
Korenica26 kmKorenica monument
 
 
facebook g+ twitter