Informace o Aminess Laguna Hotel

Vítáme Vás na stránce Aminess Laguna Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Aminess Laguna Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Aminess Laguna Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Aminess Laguna Hotel.

  • Aminess Laguna Hotel

Aminess Laguna Hotel Novigrad Istria - Pensionhotel - HotelyAminess Laguna Hotel Novigrad Istria - Pensionhotel - HotelyAminess Laguna Hotel Novigrad Istria - Pensionhotel - HotelyAminess Laguna Hotel Novigrad Istria - Pensionhotel - HotelyAminess Laguna Hotel Novigrad Istria - Pensionhotel - HotelyAminess Laguna Hotel Novigrad Istria - Pensionhotel - HotelyAminess Laguna Hotel Novigrad Istria - Pensionhotel - HotelyAminess Laguna Hotel Novigrad Istria - Pensionhotel - HotelyAminess Laguna Hotel Novigrad Istria - Pensionhotel - HotelyAminess Laguna Hotel Novigrad Istria - Pensionhotel - HotelyAminess Laguna Hotel Novigrad Istria - Pensionhotel - HotelyAminess Laguna Hotel Novigrad Istria - Pensionhotel - HotelyAminess Laguna Hotel Novigrad Istria - Pensionhotel - HotelyAminess Laguna Hotel Novigrad Istria - Pensionhotel - HotelyAminess Laguna Hotel Novigrad Istria - Pensionhotel - HotelyAminess Laguna Hotel Novigrad Istria - Pensionhotel - HotelyAminess Laguna Hotel Novigrad Istria - Pensionhotel - Hotely
Název:  Aminess Laguna Hotel
Ulice:  Terre 4
Město:  52466 Novigrad Istria
Okres:  Novigrad
Kraj:  Istrijská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
817 Kč
32 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudanofislhrrotrnlelarzh

Rychlý popis

Aminess Laguna Hotel se nachází v pěší vzdálenosti od historického centra Novigradu. Nabízí klimatizované pokoje se satelitní TV, nepřetržitě otevřenou recepci a neplacené soukromé parkoviště. Ve všech prostorách lze využívat bezplatnou Wi-Fi. K dispozici je denní tisk, obchod se suvenýry, venkovní bazén a wellness centrum s krytým bazénem v sousedním Hotelu Aminess Maestral za příplatek. Hotel Aminess Laguna dále zahrnuje lobby bar s terasou a klimatizovanou samoobslužnou restauraci. Ke všem jídlům formou bufetu se zdarma podávají nealkoholické nápoje, pivo a rozlévané víno. Kromě různých sportovních a zábavních aktivit nabízí Aminess Laguna také úschovnu jízdních kol a Teen Club. Na recepci lze zajistit výlety na okolní ostrovy a k dalším zajímavostem. V blízkosti leží nová pláž s atraktivní přílivovou koupací částí, novým zábavním zázemím a gurmánskými zařízeními.


Důležité informace

Platba se provádí na hotelové recepci v HRK nebo v EUR podle aktuálního směnného kurzu v den platby. Upozorňujeme, že částka se z vaší kreditní karty účtuje v HRK. Vaše banka tuto částku převede na měnu vašeho účtu. Díky kurzu vaší banky může proto dojít ke změně (navýšení) placené částky oproti částce, která je uvedená v HRK na faktuře vydané hotelem.

Zajímavosti v okolí

Novigrad Istria2 kmNovigrad Istria pláže
Poreč11 kmPoreč výlety
Buje13 kmBuje Grad
Umag14 kmUmag kemp
Motovun20 kmMotovun Istrie
Savudrija21 kmSavudrija golf
Korenica28 kmKorenica monument
 
 
facebook g+ twitter