Evropa > Itálie > Řím kraj > Řím provincie > Řím > Radisson Blu es. Hotel, Roma

Informace o Radisson Blu es. Hotel, Roma

Vítáme Vás na stránce Radisson Blu es. Hotel, Roma na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Radisson Blu es. Hotel, Roma, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Radisson Blu es. Hotel, Roma, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Radisson Blu es. Hotel, Roma.

  • Radisson Blu es. Hotel, Roma

Radisson Blu es. Hotel, Roma Řím - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu es. Hotel, Roma Řím - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu es. Hotel, Roma Řím - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu es. Hotel, Roma Řím - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu es. Hotel, Roma Řím - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu es. Hotel, Roma Řím - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu es. Hotel, Roma Řím - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu es. Hotel, Roma Řím - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu es. Hotel, Roma Řím - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu es. Hotel, Roma Řím - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu es. Hotel, Roma Řím - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu es. Hotel, Roma Řím - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu es. Hotel, Roma Řím - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu es. Hotel, Roma Řím - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu es. Hotel, Roma Řím - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu es. Hotel, Roma Řím - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu es. Hotel, Roma Řím - Pensionhotel - Hotely
Název:  Radisson Blu es. Hotel, Roma
Ulice:  Via Filippo Turati 171
Město:  00185 Rome
Okres:  Řím provincie
Kraj:  Řím kraj
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2987 Kč
118 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofihrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Radisson Blu es. Hotel Roma se nachází v Římě, naproti vlakovému nádraží Termini, a nabízí 2 letní střešní bazény, wellness centrum, restauraci a klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením. Všechny pokoje hotelu Radisson Blu jsou prostorné a stylově zařízené. Mají vlastní koupelnu, satelitní TV s plochou obrazovkou a některé i balkon a kávovar Nespresso. Každé ráno se podává kontinentální snídaně formou bufetu se sladkými i slanými pokrmy, teplými a studenými nápoji, sladkým pečivem a vejci. Restaurace Rome’s Zest and Sette v nejvyšším patře hotelu Radisson připravuje pokrmy gurmánské italské a mezinárodní kuchyně. K vybavení wellness centra patří finská sauna, vířivka a turecká lázeň. Vstup do posilovny je zdarma. Hotel je vzdálen 100 metrů od nádražního vchodu AirTermini, odkud odjíždí vlaky na letiště Fiumicino. Stanice metra Vittorio Emanuele je v dosahu 5 minut chůze a Španělské schody ve vzdálenosti 6 zastávek.


Důležité informace

Upozorňujeme, že bazén je v provozu od května do září. Wellness je (kromě posilovny) za příplatek.

 
 
facebook g+ twitter