Informace o Hotel Pinei

Vítáme Vás na stránce Hotel Pinei na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Pinei, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Pinei, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Pinei.

  • Hotel Pinei

Hotel Pinei Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Pinei Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Pinei Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Pinei Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Pinei Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Pinei Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Pinei Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Pinei Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Pinei Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Pinei Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Pinei Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Pinei Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Pinei Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Pinei Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Pinei Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Pinei Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Pinei Ortisei - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Pinei
Ulice:  St.Michael 37/1
Město:  39040 Ortisei
Okres:  Bolzano Jižní Tyrolsko
Kraj:  Trentino-Jižní Tyrolsko
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2178 Kč
82 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresitsvrubghrtrnlarzhja

Rychlý popis

Hotel Pinei se nachází v Castelrotto v údolí Val Gardena a nabízí wellness, restauraci a v zimě bezplatnou kyvadlovou dopravu do 5 km vzdáleného Ortisei. V hotelu jsou prostorné pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou a balkonem nebo terasou. Pokoje hotelu Pinei jsou zařízené v alpském stylu a mají koberec. Ve všech je malá lednice a vlastní koupelna s měkkými župany a pantoflemi. Některé pokoje mají výhled na hory. Každý den se v hotelu podává kontinentální snídaně, která zahrnuje uzeniny, sýry a čerstvě upečený chléb. V restauraci se připravují různá místní i mezinárodní jídla. Po dni stráveném pěší turistikou nebo lyžováním mohou hosté relaxovat v sauně, vířivce nebo turecké lázni. K dispozici je také bazén, sluneční terasa a herna. Autobusy do Merana a Bolzana staví 150 metrů od hotelu. Na vlakové nádraží a letiště v Bolzanu dojedete autem za 40 minut. Parkoviště u hotelu je pro hosty zdarma.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že wellness centrum je otevřené pouze v odpoledních hodinách.

Zajímavosti v okolí

Arabba di Livinallongo25 kmArabba di Livinallongo
 
 
facebook g+ twitter