Informace o Hotel La Cort

Vítáme Vás na stránce Hotel La Cort na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel La Cort, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel La Cort, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel La Cort.

  • Hotel La Cort

Hotel La Cort Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel La Cort Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel La Cort Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel La Cort Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel La Cort Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel La Cort Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel La Cort Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel La Cort Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel La Cort Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel La Cort Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel La Cort Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel La Cort Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel La Cort Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel La Cort Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel La Cort Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel La Cort Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel La Cort Ortisei - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel La Cort
Ulice:  Via Pineies 18
Město:  39046 Ortisei
Okres:  Bolzano Jižní Tyrolsko
Kraj:  Trentino-Jižní Tyrolsko
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3629 Kč
137 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresitsvrurotrnlarzh

Rychlý popis

Hotel La Cort se nachází na venkově v údolí Val Gardena, 3 km od Ortisei. Nabízí venkovní zahradu s lehátky, bohatou snídani a typickou restauraci. Pokoje v tomto 3hvězdičkovém hotelu mají topení, parketovou podlahu, satelitní TV, minibar a koupelnu. Některé zahrnují balkon nebo terasu. Každé ráno La Cort podává bohatou snídani formou bufetu s domácím chlebem, džemy, čerstvým ovocem, uzeninami, vejci, mandlemi a ořechy. Restaurace nabízí tradiční regionální a italskou kuchyni. Mezi speciality patří ravioly se špenátem a guláš s knedlíky. Hotel zahrnuje panoramatickou verandu a relaxační zařízení s vířivkou, saunou a tureckými lázněmi. Hotel La Cort je vzdálen 40 minut jízdy od Bolzana.


Důležité informace

Kyvadlová doprava na sjezdovky je k dispozici od 23. prosince do 20. března. V letním období se místním autobusem dostanete do městečka Ortisei. Autobusová zastávka se nachází přímo před hotelem. Upozorňujeme, že restaurace může být na jaře a na podzim ve středu celý den a ve čtvrtek do 17:00 uzavřena. V případě dotazů ohledně otevírací doby restaurace kontaktujte prosím přímo hotel.

Zajímavosti v okolí

Arabba di Livinallongo24 kmArabba di Livinallongo
 
 
facebook g+ twitter