Evropa > Francie > Lotrinsko > Mosela > Faulquemont > Hostellerie Du Chambellan

Informace o Hostellerie Du Chambellan

Vítáme Vás na stránce Hostellerie Du Chambellan na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hostellerie Du Chambellan, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hostellerie Du Chambellan, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hostellerie Du Chambellan.

  • Hostellerie Du Chambellan

Hostellerie Du Chambellan Faulquemont - Pensionhotel - HotelyHostellerie Du Chambellan Faulquemont - Pensionhotel - HotelyHostellerie Du Chambellan Faulquemont - Pensionhotel - HotelyHostellerie Du Chambellan Faulquemont - Pensionhotel - HotelyHostellerie Du Chambellan Faulquemont - Pensionhotel - HotelyHostellerie Du Chambellan Faulquemont - Pensionhotel - HotelyHostellerie Du Chambellan Faulquemont - Pensionhotel - HotelyHostellerie Du Chambellan Faulquemont - Pensionhotel - HotelyHostellerie Du Chambellan Faulquemont - Pensionhotel - HotelyHostellerie Du Chambellan Faulquemont - Pensionhotel - HotelyHostellerie Du Chambellan Faulquemont - Pensionhotel - HotelyHostellerie Du Chambellan Faulquemont - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hostellerie Du Chambellan
Ulice:  Rue Du Golf, Parc D'activités
Město:  57380 Faulquemont
Okres:  Mosela
Kraj:  Lotrinsko
Země:  Francie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2018 Kč
80 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendefresptitrunlarzh

Rychlý popis

Hostellerie Du Chambellan se nachází na golfovém hřišti ve Faulquemontu. Nabízí klimatizované pokoje se satelitní LCD TV a bezplatným Wi-Fi. Ve všech pokojích je vlastní koupelna, trezor a rychlovarná konvice. V hotelu najdete 2 restaurace. V La Mezzanine se podávají těstoviny a pizza a do michelinskou hvězdičkou oceněné restaurace Le Toya můžete zajít na pokrmy inspirované japonskou kuchyní. Bar je otevřený každý den. Masáže jsou k dispozici na vyžádání. Hotel se nachází jen 2 km od centra města. Mezi další zařízení patří 2 zasedací místnosti. Na nádraží Lorraine, kde staví vlaky TGV, dojedete autem za 25 minut. Od hotelu se snadno dostanete k dálnicím A31 a A4. Hotelové parkoviště je k dispozici zdarma. Všechny pokoje jsou dostupné výtahem.


Důležité informace

Upozorňujeme, že restaurace má v pondělí večer zavřeno.

Zajímavosti v okolí

Saarlouis31 kmSaarlouis Ford
Schwalbach / Sársko32 kmSchwalbach Sársko
Saarbrücken34 kmSaarbrücken Zoo
Merzig43 kmMerzig zámek
 
 
facebook g+ twitter