Penziony Rožmberk nad Vltavou - zarezervujte si ubytování v penzionu

Vítáme Vás se na stránce ubytování města Rožmberk nad Vltavou na našem rezervačním portálu PensionHotel. Najdete zde velké množství všech tipů pensionů nacházejících se v lokalitě město Rožmberk nad Vltavou, jako luxusní pension, levný pension, rodinný pension, pension pro děti, romantický pension, penzion se snídaní, hvězdičkový penzion, klasifikovaný pension, pension s domácím mazlíčkem, bed and breakfast pension. Ubytování je vhodné jak pro jednotlivce, tak i pro rozličné skupiny, dle Vašich přání a zaměření, jak v oblasti kultury, tak i sportu i ostatních aktivit. Najdete zde vše potřebné pro Vaši příjemnou dovolenou, strávenou ve městě Rožmberk nad Vltavou.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 667667
1
ROŽMBERK ROYALE PENSION ****

Max. kapacita: 28
Pokojů: 10
Domácí zvířata: Ano
Penzion ****
Dvojlůžko / noc
1050 Kč

Rožmberk Royale Pension****, Rožmberk nad Vltavou - stylové ubytování na břehu Vltavy

LOKALITA - Rožmberk Royale Pension je nově postavený pension v historickém městečku Rožmberk nad Vltavou. Nachází se v malebné zátoce na břehu řeky Vltavy, dvě minuty chůze od náměstí.

UBYTOVÁNÍ - Stylově vybavené pokoje s výhledem na řeku a zámek mají vlastní sociální zařízení, TV-SAT, internet.
Příjemné posezení na letní terase u řeky a v Lobby baru s krbem.
Bezbariérový přístup.
V období 15.12. - 31.3. je penzion uzavřen.

CENÍK ZDE.

OKOLÍ - Nádherná krajina v podhůří Šumavy nabízí mnoho příležitostí pro relaxaci, cyklistiku, rybaření (pstruhová voda), rafting (možnost zapůjčení kanoí a raftů). Lyžařské areály v blízkosti.
Vzdálenost od Českého Krumlova 25 km, od Lipenského jezera 15 km.

Srdečně Vás zveme k prožití krásných chvil v našem pensionu.
 

 
Pension Rybářská Bašta

Pokojů: 5
Domácí zvířata: Ano
Penzion
Osoba / noc
660 Kč
25 €
 
Penzion U Haničky

Pokojů: 5
Domácí zvířata: Ano
Penzion
Osoba / noc
528 Kč
20 €
 
Holiday House U Kapitána

Pokojů: 1
Domácí zvířata: Ano
Penzion
Osoba / noc
2244 Kč
85 €
 
Rožmberk Royale Pension

Pokojů: 10
Domácí zvířata: Ano
Penzion ****
Osoba / noc
845 Kč
32 €
 

Kategorie penzionů Rožmberk nad Vltavou v České republice

Česká republika má vlastní kulturu a hodně krásných objektů. Její rozsáhlý kraj skýtá mnoho památek zapsaných do světového kulturního dědictví Unesco. Navštěvou hradů, zámků a jejich zahrad se návštěvník vrací do její minulosti.

Pro ty z Vás, kdo si nevybrali ubytování v nabídce hotelů, nabízí PensionHotel velké množství penzionů ve městě Rožmberk nad Vltavou. Hledáte-li domácí atmosféru, vyberte si rodinný penzion, který je vhodný zvláště pro rodiny s dětmi.

Na rozdíl od hotelů jsou penziony menší, ale co se týká vybavení mohou jim směle konkurovat. Proto v nabídce města Rožmberk nad Vltavou naleznete ubytování ve wellness penzionech, kde nechybí vnitřní bazén, sauna, fitness centrum, vířivka nebo bowling.

Na druhou stranu Rožmberk nad Vltavou nabízí i levné ubytování doplněné kvalitními službami. Samozřejmě zde najdete i netradiční romantické ubytování, to je takové, které pro zamilované klienty nabízí večeři se svíčkami nebo vířivku se šampaňským.

Další tipy ubytování pro město Rožmberk nad Vltavou naleznete také na apartmány a chaty na PensionHotel.

Slevy
Připravili jsme pro Vás také slevové stránky, kde naleznete přehled všech našich objektů, které poskytují na svoje ubytovací služby aktuální slevu.

 
facebook g+ twitter