Hotely Rožmberk nad Vltavou - zarezervujte si ubytování v hotelu

Nacházíte se na stránce ubytování města Rožmberk nad Vltavou na rezervačním portálu PensionHotel. Naleznete zde velké množství všech tipů hotelů nacházejících se v tomto městě a blízkém okolí. Ubytování pro svou dovolenou zde najdou jak jednotlivci, tak rodiny s dětmi. Zvolte si nejkrásnější ubytování pro vaši dovolenou, včetně on-line rezervace.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 667667
1
Hotel a Restaurace U Martina - Rožmberk nad Vltavou

Max. kapacita: 53
Pokojů: 20
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Dvojlůžko / noc
900 Kč

Hotel U Martina – Rožmberk nad Vltavou – Lipensko, Jižní Čechy

Hotel a Restaurace U Martina Rožmberk nad Vltavou - O NÁS - Nabízíme Vám pohodlné a cenově dostupné ubytování v nově zrekonstruované historické budově ze 13. století v příjemném prostředí turisticky zajímavé historické obce Rožmberk nad Vltavou.  Najdete nás přímo v centru obce současně však na břehu Vltavy. Při posezení na letní terase s obsluhou se můžete kochat nejen krásou jižních Čech, ale také výhledem na hrad Rožmberk. 

Hotel a Restaurace U Martina Rožmberk nad Vltavou - POKOJE - Nabízíme ubytování v dvoulůžkových pokojích s přistýlkou, třílůžkových pokojích a apartmánech. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením a barevným televizorem s dálkovým ovládáním. 

Hotel a Restaurace U Martina Rožmberk nad Vltavou - CENÍK -
Cena od 900,- Kč / dvoulůžko / noc bez snídaně
Snídaně - 80,- Kč / os.
Pes - 100,- Kč / den.

Hotel a Restaurace U Martina Rožmberk nad Vltavou - RESTAURACE - Stylová restaurace s atraktivním historickým vzhledem. Možnost grilování, půjčování loděk a raftů, mimosezóní slevy, dárkové poukazy.

Hotel a Restaurace U Martina Rožmberk nad Vltavou - VOLNÝ ČAS -Wellness studio - sauna, whirlpool, solárium. 
Hotel U Martina je v turisticky atraktivním prostředí jižních Čech přímo na břehu řeky Vltavy v blízkosti lokalit Český Krumlov, Vyšší Brod a nedaleko dvou hraničních přechodů do Rakouska ( Studánky, Dolní Dvořiště).Nabízíme řadu možností využití volného času.

 

 
Hotel u Martina - Kocábka

Pokojů: 10
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
642 Kč
24 €
 
Hotel U Martina

Pokojů: 20
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***
Osoba / noc
1109 Kč
42 €
 
Hotel Růže

Pokojů: 14
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***
Osoba / noc
1030 Kč
39 €
 

Kategorie hotelů Rožmberk nad Vltavou v České republice

Česká republika nabízí mnoho krásných míst, kde můžete strávit svůj volný čas. Nabízí mnoho příležitostí ke koupání a opalování u jezer a rybníků a pro ty kdo milují zimní sporty nabízí hory se sjezdovkami. Je zde mnoho zajímavých historických míst a kulturních památek.

Pro ty, kdo se rozhodli navštívit Rožmberk nad Vltavou a jeho blízké okolí je PensionHotel schopen uspokojit všechna přání v oblasti ubytování, jak pro jednotlivce, tak pro skupiny, pro krátké obchodní cesty i dlouhou dovolenou.
Najdete zde luxusní wellness hotely s mnoha hvězdičkami, které vám nabízejí komfort a veškeré zázemí, které si můžete představit, bazén, saunu, fitnes, terasy apod.

Ten kdo má rád klid a soukromí, vybere si z nabídky menších a levných rodinných hotelů ve Rožmberk nad Vltavou, kde je atmosféra takřka domácí a ubytování je vhodné především pro rodiny s dětmi nebo zde akceptují psy a jiné domácí mazlíčky.

Kdo bude hledat pozorněji, najde zde i netradiční romantické ubytování, to je takové, které pro zamilované klienty nabízí večeře se svíčkami a vířivku se šampaňským. Můžete si tak zvolit nejvhodnější ubytování pro vaši cestu či dovolenou ve městě Rožmberk nad Vltavou, včetně on-line rezervace.

Slevy.
Připravili jsme pro Vás také slevy ubytování, kde naleznete přehled všech ubytovacích objektů, které poskytují na svoje ubytovací služby slevu.

 
facebook g+ twitter