Penziony Wels - zarezervujte si ubytování v penzionu

Vítáme Vás se na stránce ubytování města Wels na našem rezervačním portálu PensionHotel. Najdete zde velké množství všech tipů pensionů nacházejících se v lokalitě město Wels, jako luxusní pension, levný pension, rodinný pension, pension pro děti, romantický pension, penzion se snídaní, hvězdičkový penzion, klasifikovaný pension, pension s domácím mazlíčkem, bed and breakfast pension. Ubytování je vhodné jak pro jednotlivce, tak i pro rozličné skupiny, dle Vašich přání a zaměření, jak v oblasti kultury, tak i sportu i ostatních aktivit. Najdete zde vše potřebné pro Vaši příjemnou dovolenou, strávenou ve městě Wels.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 657808
1
Pension Viereckl Steinhaus bei Wels

Max. kapacita: 10
Pokojů: 7
Domácí zvířata: Ano
Penzion
Osoba / noc+snídaně
883 Kč
35 €

Penzion Viereckl, Steinhaus bei Wels, v blízkosti veletrhu. Také levné pokoje pro dělníky. Bezdrátové internetové připojení.

Poloha: Penzion a pokoje pro montéry blízko města Wels. V klidném venkovském prostředí v blízkosti kostela Schauerberg. Snadno dostupné po dálnici Inntalautobahn je i město Linec. 5 minut jízdy autem nebo vlakem do centra města a na výstaviště města Wels.

Penzion: Komfortní pokoje se sprchou, WC, TV se satelitním příjmem, Wi-Fi a snídaní. Domácí zvířata jsou povolena. Parkování zdarma před domem.

Pokoje pro dělníky, řemeslníky: Náš rodinný penzion je také oblíben cestujícími, mechaniky, řemeslníci, stavebními dělníky, návštěvníky a vystavovateli veletrhu. Pro slevy pro delší pobyty, prosím, kontaktujte nás.

Rekreace / Okolí: Město Wels s mnoha atrakcemi. Welios centrum s interaktivní expozici energie, lázně Schallerbach, ptačí park Schmiding a další. Rodina Viereckl má také vlastní koně a horský skot.

 
Hotel Zu Hause auf Zeit

Pokojů: 16
Domácí zvířata: Ano
Penzion
Osoba / noc
1892 Kč
75 €
 

Kategorie penzionů Wels

Pro ty z Vás, kdo si nevybrali ubytování v nabídce hotelů, nabízí PensionHotel velké množství penzionů ve městě Wels. Hledáte-li domácí atmosféru, vyberte si rodinný penzion, který je vhodný zvláště pro rodiny s dětmi.

Na rozdíl od hotelů jsou penziony menší, ale co se týká vybavení mohou jim směle konkurovat. Proto v nabídce města Wels naleznete ubytování ve wellness penzionech, kde nechybí vnitřní bazén, sauna, fitness centrum, vířivka nebo bowling.

Na druhou stranu Wels nabízí i levné ubytování doplněné kvalitními službami. Samozřejmě zde najdete i netradiční romantické ubytování, to je takové, které pro zamilované klienty nabízí večeři se svíčkami nebo vířivku se šampaňským.

Další tipy ubytování pro město Wels naleznete také na apartmány a chaty na PensionHotel.

 
facebook g+ twitter