Penziony Bad Leonfelden - zarezervujte si ubytování v penzionu

Vítáme Vás se na stránce ubytování města Bad Leonfelden na našem rezervačním portálu PensionHotel. Najdete zde velké množství všech tipů pensionů nacházejících se v lokalitě město Bad Leonfelden, jako luxusní pension, levný pension, rodinný pension, pension pro děti, romantický pension, penzion se snídaní, hvězdičkový penzion, klasifikovaný pension, pension s domácím mazlíčkem, bed and breakfast pension. Ubytování je vhodné jak pro jednotlivce, tak i pro rozličné skupiny, dle Vašich přání a zaměření, jak v oblasti kultury, tak i sportu i ostatních aktivit. Najdete zde vše potřebné pro Vaši příjemnou dovolenou, strávenou ve městě Bad Leonfelden.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 667667
1
Leonfeldner Hof

Pokojů: 20
Domácí zvířata: Ano
Penzion ***
Osoba / noc
1151 Kč
42 €
 
Gasthof Waldschenke

Pokojů: 8
Domácí zvířata: Ano
Penzion
Osoba / noc
1631 Kč
60 €
 

Kategorie penzionů Bad Leonfelden

Pro ty z Vás, kdo si nevybrali ubytování v nabídce hotelů, nabízí PensionHotel velké množství penzionů ve městě Bad Leonfelden. Hledáte-li domácí atmosféru, vyberte si rodinný penzion, který je vhodný zvláště pro rodiny s dětmi.

Na rozdíl od hotelů jsou penziony menší, ale co se týká vybavení mohou jim směle konkurovat. Proto v nabídce města Bad Leonfelden naleznete ubytování ve wellness penzionech, kde nechybí vnitřní bazén, sauna, fitness centrum, vířivka nebo bowling.

Na druhou stranu Bad Leonfelden nabízí i levné ubytování doplněné kvalitními službami. Samozřejmě zde najdete i netradiční romantické ubytování, to je takové, které pro zamilované klienty nabízí večeři se svíčkami nebo vířivku se šampaňským.

Další tipy ubytování pro město Bad Leonfelden naleznete také na apartmány a chaty na PensionHotel.

 
facebook g+ twitter