Informace o Penzion Diplomat

Vítáme Vás na stránce Penzion Diplomat na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Penzion Diplomat, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Penzion Diplomat, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Penzion Diplomat.

  • Penzion Diplomat

Penzion Diplomat Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion Diplomat Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion Diplomat Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion Diplomat Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion Diplomat Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion Diplomat Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion Diplomat Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion Diplomat Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion Diplomat Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion Diplomat Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion Diplomat Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion Diplomat Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion Diplomat Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion Diplomat Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion Diplomat Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion Diplomat Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion Diplomat Liptovský Ján - Pensionhotel - Penziony
Název:  Penzion Diplomat
Ulice:  Jana Čajaka 128
Město:  03203 Liptovský Ján
Okres:  Liptovský Mikuláš okres
Kraj:  Žilinský kraj
Země:  Slovensko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfreshurunlarzh

Rychlý popis

Penzion Diplomat se nachází v Liptovském Jánu, 1 km od termálních lázní, a nabízí velkou zahradu s grilem a dětským hřištěm. Hosté mají k dispozici kulečník, šipky, posilovnu a bezplatné Wi-Fi v celé budově. Pokoje mají vlastní koupelnu a posezení se satelitní TV. Součástí některých je plně vybavená kuchyň. Liptovský Mikuláš je 7 km odtud a k lyžařským střediskům Javorivoca a Opalisko Závažná Poruba dojedete autem do 10 minut. Lyžařský areál Jasná Chopok je ve vzdálenosti 20 km. Na místě lze získat regionální kartu Liptov, která nabízí sezónní slevy v této oblasti a také bezplatný skibus z Liptovském Jána do lyžařského areálu Jasná Chopok.


Důležité informace

K zajištění rezervace je třeba uhradit zálohu bankovním převodem. S pokyny k platbě vás bude Penzion Diplomat kontaktovat po provedení rezervace.

Zajímavosti v okolí

Liptovský Mikuláš11 kmAquapark Tatralandia
Bešeňová20 kmThermal Park Bešeňová
Lúčky23 kmKúpele Lúčky
 
 
facebook g+ twitter