Informace o Prava Liptovska Chalupa

Vítáme Vás na stránce Prava Liptovska Chalupa na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Prava Liptovska Chalupa, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Prava Liptovska Chalupa, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Prava Liptovska Chalupa.

  • Prava Liptovska Chalupa

Prava Liptovska Chalupa Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPrava Liptovska Chalupa Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPrava Liptovska Chalupa Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPrava Liptovska Chalupa Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPrava Liptovska Chalupa Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPrava Liptovska Chalupa Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPrava Liptovska Chalupa Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPrava Liptovska Chalupa Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPrava Liptovska Chalupa Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPrava Liptovska Chalupa Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPrava Liptovska Chalupa Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPrava Liptovska Chalupa Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPrava Liptovska Chalupa Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPrava Liptovska Chalupa Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPrava Liptovska Chalupa Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPrava Liptovska Chalupa Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPrava Liptovska Chalupa Liptovský Ján - Pensionhotel - Penziony
Název:  Prava Liptovska Chalupa
Ulice:  Starojanska 137
Město:  03203 Liptovský Ján
Okres:  Liptovský Mikuláš okres
Kraj:  Žilinský kraj
Země:  Slovensko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3532 Kč
140 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Pravá Liptovská Chalupa Kristián se nachází v obci Liptovský Ján v Žilinském kraji, 1 km od lyžařského střediska Javorovica a 200 metrů od zastávky místních autobusů a skibusu. Tento prázdninový dům s možností vlastního stravování má satelitní TV a Wi-Fi zdarma. Dům má 3 ložnice, obývací pokoj, kompletně vybavenou kuchyň, 3 koupelny a samostatné toalety. K domu patří také zahrada, kde můžete v létě grilovat. Přímo vedle Pravé Liptovské Chalupy najdete Penzion Kristián s restaurací, kde se podává místní kuchyně. Lyžařské středisko Chopok leží 20 km daleko a do Liptovského Mikuláše s vlakovým nádražím je to 10 km. Na místě je soukromé neplacené parkoviště.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že městská daň se platí za osobu a každý den pobytu v prázdninovém domě (nikoli za pokoj a noc). Informujte prosím Prava Liptovska Chalupa o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

Zajímavosti v okolí

Liptovský Mikuláš11 kmAquapark Tatralandia
Bešeňová20 kmThermal Park Bešeňová
Lúčky23 kmKúpele Lúčky
 
 
facebook g+ twitter