Informace o Penzion Kristian

Vítáme Vás na stránce Penzion Kristian na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Penzion Kristian, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Penzion Kristian, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Penzion Kristian.

  • Penzion Kristian

Penzion Kristian Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion Kristian Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion Kristian Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion Kristian Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion Kristian Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion Kristian Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion Kristian Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion Kristian Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion Kristian Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion Kristian Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion Kristian Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion Kristian Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion Kristian Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion Kristian Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion Kristian Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion Kristian Liptovský Ján - Pensionhotel - PenzionyPenzion Kristian Liptovský Ján - Pensionhotel - Penziony
Název:  Penzion Kristian
Ulice:  Starojanska 137
Město:  03203 Liptovský Ján
Okres:  Liptovský Mikuláš okres
Kraj:  Žilinský kraj
Země:  Slovensko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
990 Kč
40 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfreshururoarzh

Rychlý popis

Penzion Kristian se nachází ve zrekonstruovaném statku, v tradiční obci Liptovský Ján v Žilinském kraji. Nabízí malé wellness centrum a restauraci s krbem. Většina pokojů je umístěna ve zrenovované rustikální stodole. Všechny pokoje mají TV, Wi-Fi připojení, topení a koupelnu s vanou nebo sprchou. Od září 2014 všechny pokoje zahrnují masivní dřevěnou postel s ortopedickou matrací. Restaurace v penzionu podává převážně jídla tradiční slovenské kuchyně a v létě lze využít gril v zahradě. Hosté mohou relaxovat v útulné hale nebo si vychutnat skleničku Pilsner Urquellu, kávu, šálek místního bylinného čaje a malé občerstvení v baru. Wellness centrum zahrnuje finskou saunu, bylinnou parní saunu a osvěžující bazén s ledovou vodou. U pobytu na více než 2 noci obdržíte kartu Liptov Region s řadou slev. Mezi Liptovským Jánem a lyžařským areálem Jasná-Chopok jezdí bezplatný skibus. Termální pramen Kaďa se vstupem zdarma leží 300 metrů od penzionu. Ve všech prostorách je dispozici bezplatné Wi-Fi připojení.

Zajímavosti v okolí

Liptovský Mikuláš11 kmAquapark Tatralandia
Bešeňová20 kmThermal Park Bešeňová
Lúčky23 kmKúpele Lúčky
 
 
facebook g+ twitter