Evropa > Polsko > Sopot > Sheraton Sopot Hotel

Informace o Sheraton Sopot Hotel

Vítáme Vás na stránce Sheraton Sopot Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Sheraton Sopot Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Sheraton Sopot Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Sheraton Sopot Hotel.

  • Sheraton Sopot Hotel

Sheraton Sopot Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelySheraton Sopot Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelySheraton Sopot Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelySheraton Sopot Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelySheraton Sopot Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelySheraton Sopot Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelySheraton Sopot Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelySheraton Sopot Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelySheraton Sopot Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelySheraton Sopot Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelySheraton Sopot Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelySheraton Sopot Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelySheraton Sopot Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelySheraton Sopot Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelySheraton Sopot Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelySheraton Sopot Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelySheraton Sopot Hotel Sopot - Pensionhotel - Hotely
Název:  Sheraton Sopot Hotel
Ulice:  ul. Powstańców Warszawy 10
Město:  81-718 Sopot
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2316 Kč
400 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Sheraton Sopot stojí přímo u pláže a sopotského mola. Nabízí ubytování v tichých pokojích s výhledem na moře nebo do parku. Může se pochlubit wellness centrem s krytým bazénem. Sheraton Sopot má klimatizované pokoje s vlastní koupelnou s vanou a sprchou. K dispozici je také satelitní TV s plochou obrazovkou. Hotel nabízí 2 restaurace, 2 vinné bary a 2 klasické bary. Restaurace Wave polská i mezinárodní jídla a mořské plody. Vonotéka Sopot je umístěná ve sklepě historické rotundy a nabízí širokou škálu vín, doutníkový lounge a místo k setkávání. Můžete si zde také objednat jídlo. Hotel je vzdálen pouhých 200 metrů od hlavní ulice Bohaterów Monte Cassino (Monciak), která je plná obchodů, barů a kaváren. Sheraton Sopot je situovaný 2 km od sopotské lesní opery, 2,9 km od Ergo Arény a 10,9 km od PGE Arény. Historické centrum Gdaňsku najdete ve vzdálenosti 12 km od hotelu Sheraton a na hlavní ulici Skwer Kościuszki v Gdyni je to 9 km.


Důležité informace

Upozorňujeme, že kuřácké pokoje jsou k dispozici pouze na požádání a jejich dostupnost musí hotel potvrdit. Vezměte prosím na vědomí, že wellness procedury nejsou poskytovány dětem do 16 let. Děti mají povolen vstup do bazénu pouze ve vyhrazeném čase (od 11:00 do 18:00). Wellness centrum je z důvodu údržby zavřené každé první pondělí v měsíci. Pokud potřebujete fakturu, informujte prosím hotel ještě před příjezdem a uveďte své DIČ. Pokud provádíte rezervaci jménem třetí osoby, informujte prosím přímo hotel, aby vystavil fakturu třetí osobě. Hosté musí při check-inu předložit kreditní kartu použitou k provedení rezervace. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.

 
 
facebook g+ twitter