Evropa > Polsko > Sopot > Hotel Zhong Hua

Informace o Hotel Zhong Hua

Vítáme Vás na stránce Hotel Zhong Hua na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Zhong Hua, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Zhong Hua, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Zhong Hua.

  • Hotel Zhong Hua

Hotel Zhong Hua Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Zhong Hua Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Zhong Hua Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Zhong Hua Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Zhong Hua Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Zhong Hua Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Zhong Hua Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Zhong Hua Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Zhong Hua Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Zhong Hua Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Zhong Hua Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Zhong Hua Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Zhong Hua Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Zhong Hua Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Zhong Hua Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Zhong Hua Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Zhong Hua Sopot - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Zhong Hua
Ulice:  Al. Wojska Polskiego 1
Město:  81-769 Sopot
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1396 Kč
230 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptitsvrudanofitrnlarzhja

Rychlý popis

Hotel Zhong Hua, který se nachází na pláži Sopot, pouhých 300 metrů od mola Sopot a 400 metrů od ulice Bohaterów Monte Cassino. Nabízí soukromý přístup k moři a ubytování navržené podle principů Feng Šuej. Stylově zařízené pokoje Zhong Hua mají originální čínský nábytek, TV s plochou obrazovkou, minibar, Wi-Fi zdarma a vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou. Snídaně se podává každé ráno v hotelové restauraci, specializované na originální jídla z Dálného východu, a v letní sezóně lze stolovat na terase s výhledem na moře. Můžete relaxovat na pláži, děti mají k dispozici dětské hřiště a Hotel Zhong Hua nabízí také službu praní a žehlení prádla. Na vlakové nádraží Sopot je to asi 1,1 km.


Důležité informace

Upozornění: bezplatné parkoviště má jen 15 míst, která jsou dostupná podle momentální obsazenosti. V letní sezóně probíhá každý pátek v 8:00 úklid pláže. Vezměte prosím na vědomí, že poplatek za domácího mazlíčka činí 50 PLN za noc.

 
 
facebook g+ twitter